Продам часник посадковий

11 грн / кг Торг Доставка
Нова Пошта
Смотреть курс
0.45 $
по курсу 24.31 грн
0.41 €
по курсу 26.94 грн
г. Умань Доставка
Нова Пошта
Добавлено: 26.01.2018
Отредактировано: 02.01.2020
Просмотров: 
ID: 46577436
Покупайте и продавайте безопасно
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
Пожаловаться на объявление
О безопасных покупках и продажах →
Рубрика Овощи и зелень
Тип овоща Чеснок
Состояние овоща Свежие
Продам часник, приймаємо замовлення на насіння часнику нового врожаю. Підприємство реалізує часник озимий на посадку власного вирощування (однозубка, насіння часнику воздушка, зубок «головка»), сорти кращою українською та селекції Софіївський, Промінь (оптом та в роздріб від 1 кг.) високоякісний посадковий матеріал супереліта, перша репродукція, яка вирощувалася для подальшої посадки від насіння часнику (повітряної кульки - Повітряній бульбочки часнику, воздушки часнику) до сформованої головки часнику за технологією дотримувалися всі терміни збору посівного матеріалу, догляд і очищення, калібрування, підготовка до посадки. Розмір сформованої головки часнику в середньому 50 -140 грам, залежно від сорту. Надамо безкоштовно технологію вирощування часнику. (Потрібно враховувати, що часник пристосований до перезимівлі на 100% так як вирощувався і гартувався в Україні та висаджувався під зиму).
Повітряні насіння часнику сорту Софіївський призначені для отримання врожаю однозубки часнику першої репродукції вже в липні поточного року.
Норма висіву насіння становить 50 кг на 1 га при міжрядді 45 см.
Усе насіння зібрані вручну і 100% схожість.
Продаємо однозубку часнику на посадку першої репродукції отриману з насіння.
Продаємо зубок часнику вручну лущений з головок часнику посадкової фракції (вага головки часнику від 20 грам) за оптовою ціною і в необхідній кількості , готовий до посадки в грунт.
Продаємо також за оптовими цінами профілактичні засоби захисту часнику від хвороб і шкідників і добрива, які забезпечать хороший і стабільний урожай озимого часнику. Надамо в оренду саджалку для посадки часнику зубком, однозубку під трактор або під мотоблок залежно від площі посадки ціна договірна.
На великі обсяги надамо необхідну документацію, та сертифікати якості на продукцію. Можливий експорт. Замовлення і консультація тел
Читать дальше ↓
Добавлено: 26.01.2018
Отредактировано: 02.01.2020
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Узнайте у продавца подробности в Чат RIA.com
Написать в чат Мгновенные сообщения между
покупателем и продавцом
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх