МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ПОДАРУНКІВ І ТОВАРІВ ДЛЯ ДОМУ ProMaisonShow Назад

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ПОДАРУНКІВ І ТОВАРІВ ДЛЯ ДОМУ ProMaisonShow

6 - 9 лютого 2019 року при підтримці RIA.com відбудеться виставка ПОДАРУНКІВ І ТОВАРІВ ДЛЯ ДОМУ ProMaisonShow

З 6 по 9 лютого 2019 року при підтримці RIA.com в Міжнародному виставковому центрі відбудеться Міжнародна виставка подарунків і товарів для дому ProMaisonShow.

Організатором виставки виступає компанія  «Парус Експо Медіа». Виставка ProMaisonShow  є  одним з найяскравіших і найпрестижніших  виставкових заходів в сегменті подарунків, товарів для дому в Україні і надає можливість ознайомитися з широким асортиментом високоякісної продукції, новими торговими марками і вже відомими брендами, а також сприяє вивченню стану ринку, встановленню нових контактів і діловому спілкуванню.  

Участь у виставці ProMaisonShow ? це ідеальна можливість представити продукцію Вашої компанії на ринку, безпосередньо зустрітися з широкою аудиторією фахівців, встановити нові ділові контакти, обмінятися ідеями, а також обговорити питання розвитку бізнесу.

Image title

 Тематичні розділи виставки ProMaisonShow:

WORLD OF GIFTS Trade Show:  подарунки й сувеніри; бізнес-подарунки; електронні подарунки; м'які іграшки; біжутерія та модні аксесуари; подарункове пакування; арома-подарунки; товари для хобі і творчості;  Handmade на виставці буде представлено провідними компаніями, такими як: «Заморські подарунки», «Світ подарунків», «Майстер-Крамі», ТМ «Bogz»,  «Orner»,  «SUPERMAGNIT» та іншими.

TEXTILE TRADE SHOW: текстиль для спальні; текстиль для ванної кімнати; текстиль для кухні; дитячий текстиль на виставці буде представлено компаніями: «Активтрейд»,  «Магія текстилю»,  «Kazanov.a», «Waydex» та ін.

D?COR Trade Show:   предмети декору та інтер'єру; дизайнерські меблі; декоративне освітлення; флористика на виставці буде представлено компаніями: «Аннаїс», галерея «Глобус»,  ТМ «Скорпіо», «Florial» та ін.

TABLEWARE Trade Show:  кухонний посуд та аксесуари; сервірувальний посуд; столове приладдя;  дитячий посуд; одноразовий посуд; посуд для HoReCa на виставці буде представлено компаніями: «BRIZOLL», «EMPIRE»,    «SWEET HOME» та ін.

HOUSEHOLD Trade Show: товари господарсько-побутового призначення; предмети та інвентар для прибирання приміщень; побутова хімія та професійні миючі засоби; аксесуари та супутні товари на виставці буде представлено компаніями: «Склоприлад»,  «BleskDom» та ін.

Виставка буде супроводжуватися насиченою діловою та конкурсною програмою «ЕтноПосуд?2019». Щодня будуть проходити відкриті практичні семінари, лекції, тренінги, презентації та майстер-класи від провідних вітчизняних експертів галузі, дизайнерів, декораторів.

Image title

Мета конкурсу «ЕтноПосуд?2019»:

? Створення інформаційної та комунікаційної площадки для обміну досвідом та організації взаємодії всіх зацікавлених осіб і організацій у сфері виробництва і реалізації посуду з етномотивами;

? Виявлення потенційних виробників посуду, що поєднують традиції та історико-культурні цінності регіонів України.

Конкурс буде проведено за номінаціями:

•  Традиційний виріб ручної роботи;
•  Дизайнерський виріб;
•  Промисловий виріб.

 Виставка працюватиме: 6 ? 8 лютого з 10:00 до 18:00

                                                    9 лютого з 10.00 до 16.00


Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, павільйон № 1А, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».


З питань участі звертайтесь: ТОВ «Парус Експо Медіа»

тел.: ( 044) 484-68-91,

e-mail: expo@pem.com.ua ,

www.pem.com.ua

www.facebook.com/pem.com.ua/
Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье