Історія успіху AutoParts Club разом із Запчастини RIA.com Назад

Історія успіху AutoParts Club разом із Запчастини RIA.com

Запчастини RIA.com - це маркетплейс з продажу запчастин до будь-яких авто. Важливою частиною нашої успішної роботи є перевірені продавці якісних товарів. Ми хочемо поділитись з вами досвідом співпраці з нашими найкращими партнерами.

Компанія AutoParts Club уже більше 7 років тісно та ефективно співпрацює з RIA.com

За словами засновника компанії, співпраця розпочалась із продажу автомобілів на AUTO.RIA. Потім компанія перейшла до продажу напівпричепів до тягачів, а уже згодом до продажу запчастин. У AutoParts Club навіть проводили своєрідне дослідження: додавали ідентичні оголошення з різними номерами телефонів на RIA.com та інший маркетплейс, щоб визначити результативність. І, в результаті, усі товари, що були додані в цьому дослідженні, продались саме через RIA.com. Тому у компанії вирішили надалі працювати ще й по продажу автозапчастин саме із Запчастини RIA.com

До вашої уваги інтерв'ю із засновником компанії AutoParts Club

Чому співпрацюєте із маркетплейсом Запчастини RIA.com?

Одна із ключових переваг - зручне додавання запчастин, дуже комфортна ціна, хороше ранжування в пошукових системах. Особливо подобається варіант оплати за дзвінки, тому що в цьому випадку ми сплачуємо лише за те, що використовуємо і маємо результат. Звичайно, бувають дзвінки, як то кажуть, не по темі, але їх можна оскаржити і отримати повернення коштів.

Як маркетплейс допоміг розширити вашу клієнтську базу або збільшити обсяги продажів?

Завдяки розміщенню на RIA.com нас знайшли дуже багато оптових клієнтів і навіть клієнти з інших країн, таких як Румунія, Казахстан тощо. Іноді клієнти замовляють товар на відділення Нової Пошти, яке знаходиться найближче до кордону, перетинають кордон, забирають замовлення і повертаються назад.

Які товари найкраще продаються через наш маркетплейс? 

На даний момент, найбільшим попитом користуються стартера, генератори, рульові рейки. Великий вибір цих та інших запчастин можна знайти на сторінці AutoParts Club на Запчастини.RIA.com

Як ви оцінюєте підтримку, яку отримуєте від маркетплейсу?

Нам дуже подобається, що у нас є особистий менеджер та його керівник. Всі питання вирішуються дуже швидко. Ми плідно контактуємо, за потреби  виходимо на відеоконференції. Спілкуємось не лише на теми певних технічних питань, але і на теми розвитку: як нам краще продавати, що краще продавати саме зараз, щоб у нас було більше клієнтів, щоб про нас більше знали, бачили. Ми завжди чуємо позитивні відповіді.

Чи використовуєте ви спеціальні промоакції або акції для покупців?

На даний час у нас є акції лише для військових. Але в цілому, ми намагаємось зберегти клієнта і зробити усе, щоб клієнт був задоволений. Наприклад, якщо клієнта не дуже влаштовує ціна - можемо домовитись про знижку, або упакувати самостійно товар, щоб зменшити вартість доставки.

Які поради ви могли б дати Запчастини RIA.com ?

Поради давати дуже важко, бо ми живемо в умовах війни. Всі намагаються пристосуватись до нової реальності. Тому, напевно, найкращою буде порада вміти пристосовуватись. Вам це, на нашу думку, дуже добре вдається. Ось, наприклад, пошук запчастин по каталожним номерам дуже полегшує роботу. Також прийнятна ціна на послуги - це дуже великий плюс. Загалом, залишайтесь такими, якими ви є!

Усі товари від AutoParts Club можна знайти на Запчастини RIA.com

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье