Історія співпраці з інтернет-магазином Автодок Назад

Історія співпраці з інтернет-магазином Автодок

ТОВ «Омега» - провідний український оператор ринку автокомпонентів, що успішно працює протягом більш ніж 30 років, та має більше 2000 працівників. Компанія має власний інтернет-магазин Autodoc.ua, який уже більше 7 років співпрацює із маркетплейсом Запчастини RIA.com

Більше про співпрацю нам розповів Дмитро Федотов, керівник з розвитку продукту AutodocUA.

Розкажіть більше про ваш інтернет-магазин

Інтернет-магазин Autodoc.ua - це підрозділ ТОВ "Омега", яке є одним із найбільших постачальників автомобільних запчастин в Україні. Ми маємо власні склади по всій Україні, з можливістю самовивозу з них, також ми доставляємо наші товари Новою поштою та Укрпоштою. 

Якими перевагами ви вважаєте співпрацю з RIA.com порівняно з іншими способами продажу автозапчастин?

Коли ми лише починали співпрацю, був дуже хороший приріст клієнтів саме з маркетплейсу Запчастини RIA.com, хороша результативність дзвінків. На жаль, повномасштабне вторгнення внесло свої корективи. 

Також ми користуємось соцмережами. Маємо досвід роботи з Facebook, Instagram. Ми їх використовуємо більше для підтримання бренду, ніж для збільшення продажів. Зараз почали використовувати Telegram, як для комунікації з клієнтами, так і для просування бренду.  

Як ви оцінюєте підтримку, яку вам надає RIA.com?

Менеджери намагаються дати відповіді на ті питання, які у нас виникають. Пропонують різні варіанти, щоб покращити показники. Не завжди виходить отримати саме той результат, який хочеться, але усі намагаються.

Чи використовуєте ви спеціальні промоакції або акції для покупців ?

Є "товар місяця", на який діють спеціальні умови, і все. Плануємо найближчим часом запускати програму лояльності "Клубний клієнт" для тих, хто з нами вже довгий час. Для учасників цієї програми будуть кращі ціни на товари, сервіс, тощо. 

Як змінились результати роботи інтернет-магазину Autodoc.ua з початком повномасштабного вторгнення?

Ми співпрацюємо з компаніями, які роблять професійну аналітику. Порівняно з 22 роком наш сегмент просів десь на 6%, це про ринок в цілому по Україні, не лише про нашу компанію. Сподіваюсь, що з часом, ми повернемось до рівня 21 року, та перевищим його. Але, на зараз, я не бачу суттєвих передумов для зростання ринку.

Які поради ви могли б дати RIA.com для покращення подальшої співпраці?

Я розумію, що зараз усім важко, у нас теж є свої проблеми. Ми розуміємо, що таке коли у вас великий проект, то його скорегувати, розвернути буває важко. Але ми завжди відкриті до спілкування, до конструктивної розмови, від якої виграють усі. Тому, сподіваємось, результативність нашої співпраці тільки зростатиме.

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье