ДЕНТАЛ-Україна Назад

ДЕНТАЛ-Україна

2-4 листопада 2016 року у Львові при підтримці RIA.com відбудеться XIV Міжнародна стоматологічна виставка “Дентал-Україна-2016” та ХІV Міжнародний стоматологічний форум. Виставка та Форум відбудуться в приміщенні Палацу мистецтв (вул. Коперника,17). 2-4 листопада 2016 року у Львові при підтримці RIA.com відбудеться XIV Міжнародна стоматологічна виставка “Дентал-Україна-2016” та ХІV Міжнародний стоматологічний форум. Виставка та Форум відбудуться в приміщенні Палацу мистецтв (вул. Коперника,17).

У цьогорічній виставці приймуть участь близько 150 спеціалізованих фірм ,серед яких провідні виробники сучасного стоматологічного обладнання, інструментарію та матеріалів з Німеччини, Швейцарії, Австрії, Ліхтенштейну, Італії, Польщі, Словаччини та іноземні представництва. Україну представлятимуть численні виробничі та торгівельні фірми практично з усіх регіонів.

Цікавою та насиченою буде програма наукових заходів, які відбуватимуться в рамках Форуму.

Так, 2 листопада відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Сучасні погляди на діагностику та лікування уражень твердих тканин зубів у дітей», де вперше на Форумі та в Україні Ви зможете прослухати лекцію всесвітньо відомого лектора з проблем стоматології дитячого віку, професора Монті Даггла, (Великобританія), паст-президента EAPD, також відбудуться 2 семінари на такі теми: „Сучасні клінічні можливості лікарської CAD/CAM системи CEREC в практиці лікаря стоматолога” та „Мистецтво фотографії в стоматології”.

3 листопада науково-практична конференція «Здорові зуби починаються з гігієни», а також семінари та майстер-класи «Секрети успішного ультразвукового скейлінга в профілактиці захворювань пародонту»«Професійне адміністрування», та «Унікальна естетика і легкість реставрацій за допомогою інноваційного субмікронного композитного матеріалу Brilliant EverGlow (Сoltene/Швейцарія)»

Детальна інформація:

http://www.dental-ukraine.info/https://facebook.com/Dental.Ukraine.Lviv/Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье