Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Зберігання велосипедів та інших засобів пересування

39 грн Смотреть курс
1.50 $
по курсу 26.08 грн
1.21 €
по курсу 32.29 грн
г. Ирпень
Добавлено: 17.01.2016
Отредактировано: 07.11.2016
Просмотров: 
ID: 18615606
Подкатегория Другие услуги


Велосипед, скейт , скутер та самокат - відмінні засоби пересування, що відрізняється мобільністю, швидкістю, невибагливістю. Недарма багато європейці не злазять з велосипеда цілий рік, навіть не замислюючись про необхідність зимового зберігання велосипедів. Але це у них. А в Україні взимку особливо не покатаєшся. Сніг, полій і дорожня хімія швидко приведуть велосипед в плачевний стан. Тому в холодну пору року краще пересісти на інший вид транспорту.

Де ж зазвичай вони «зимують» ? У кращому випадку в гаражі, а в гіршому - на балконі або запорошених антресолях. Відповідно, після такого зберігання вид «залізного коня» залишає бажати кращого, як і його «фізичне» стан. А якщо скористатися послугою сезонного зберігання велосипедів, то подібних неприємностей можна уникнути.

У Бучі, Ірпені та Ворзелі велосипеди, скейти, самокати часто віддають на тимчасове зберігання в SMILE STORAGE . Адже це дуже зручно. З середини вересня і до кінця травня ваш велосипед буде надійно захищений від негоди та інших шкідливих факторів. Ви можете розмістити його на складі. Для оформлення документів потрібно всього 15 хвилин!

Зберігання велосипедів взимку в будь-якому з охоронюваному складському комплексі SMILE STORAGE обходитися зовсім недорого. І це - одна з важнейших преимуществ компании.
Читать дальше ↓
Добавлено: 17.01.2016
Отредактировано: 07.11.2016
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх