Пам'ятники,Вироби З Камня

2 300 грн Смотреть курс
89.48 $
по курсу 25.70 грн
81.50 €
по курсу 28.22 грн
  Хочу в подарок 
г. Ровно
Добавлено: 11.12.2015
Отредактировано: 12.10.2016
Просмотров: 
ID: 18015080
Покупайте и продавайте безопасно
Подкатегория: Ритуальные услуги
Наша продукція та послуги:
•пам'ять пам'ятники з різних видів граніту;
•пам'ять пам'ятники з габра;
•пам'ять пам'ятники з базальту;
•пам'ять пам'ятники з лабродориту;
•виготовлення плитки, бруківки, підвіконників, бар-стійок, ваз тощо;
•додаткові роботи.

Наше підприємство пропонує виготовлення пам'ятників будь-якої форми, изНаше підприємство пропонує виготовлення пам " ятників будь-якої форми, з різних типів комплектацій та порід каміння (базальт, граніт, лабродорит габро і тд).
Надгробні пам пам'ятники представлені в дуже широкому асортименті і здатні задовольнити побажання кожного клієнта. Наші пам'ять пам'ятники розраховані на велику аудиторію, тому у нас представлені як недорогі пам'ять пам'ятники, так і елітні пам'ять пам'ятники вищого класу.
Також Ви можете замовити в нашому ритуального бюро доставку, встановлення пам " ятників, нанесення написів, фото та інше. Все, чим ми займаємося, виконується швидко і якісно, тому наші пам'ять пам'ятники не перуться і не тьмяніють з часом.
Пам'ятники з природнього каменю вважаються найбільш затребуваними, у зв'язку з їх міцністю і красивим зовнішнім поглядом. різних типів комплектацій і порід каменів (базальт, граніт, лабродорит габро і тд).
Надгробні пам'ятники представлені в дуже широкому асортименті і здатні задовольнити побажання кожного клієнта. Наші пам'ятники розраховані на велику аудиторію, тому у нас представлені як недорогі пам'ятники, так і елітні пам'ятники вищого класу.
Також Ви можете замовити в нашому ритуальному бюро доставку, встановлення пам'ятників, нанесення написів, фото та інше. Все, чим ми займаємося, виконується швидко і якісно, тому наші пам'ятники не стираються і не тьмяніють з часом.
Пам'ятники з природного каменю вважаються найбільш затребуваними, у зв'язку з їх міцністю і гарним зовнішнім виглядом.
Читать дальше ↓
Добавлено: 11.12.2015
Отредактировано: 12.10.2016
Просмотров: 
наверх