Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Yaesu FNB-80Li Аккумулятор оригинальный

2 016 грн Смотреть курс
72 $
по курсу 28.00 грн
67.20 €
по курсу 30.00 грн
г. Львов Доставка
Самовывоз
Нова Пошта
Мист Экспресс
Добавлено: 27.11.2016
Отредактировано: 12.07.2017
Просмотров: 
ID: 28267839
Подкатегория Другие товары
Yaesu FNB-80Li Оригінальний акумулятор для VX-6R, VX-7R

Yaesu FNB-80Li / AAC84X001 - акумулятор високої ємності для аматорських та морських радіостанцій марок Yaesu / Standard Horizon. Акумулятор Yaesu FNB-80Li штатно поставляється в комплекті радіостанцій VX-6R і VX-7R і не має аналогами більш високої ємності, але може бути замінений батарейним відсіком FBA-23.
Характеристики оригінального акумулятора Yaesu FNB-80Li:

Хімічний тип: Li-Ion / літій-іонний
Напруга живлення, В: 7.4
Ємність, маг: 1250-1500
Вага, г: 85
Розмір, мм: 58 x 48 x 39
Кількість робочих циклів: ~400
Час роботи, год (робочий цикл 90/5/5): ~8-12
Діапазон робочих температур, °С: -10 / +50
Схильність до виникнення ефекту пам'яті: немає
Необхідність технічного обслуговування: немає
Відповідність стандарту безпеки: немає
Енергетична щільність, ма/см : н/д
Ви можете використовувати цей оригінальний акумулятор FNB-80Li для радіостанцій:

Yaesu VX-5R, VX-6R, VX-7R, FTA-720 VXA-700, VXA-710;
Standard Horison HX470S, HX471S
Оригінальні акумулятори/батарейні відсіки форм-фактора аналогічного Yaesu FNB-80Li:

FBA-23 (Батарейний Відсік), FNB-58Li

Комплект поставки оригінального акумулятора Vertex Standard / Yaesu FNB-80Li:

Індивідуальна упаковка, інструкція
Нашою компанією здійснюється продаж акумуляторів Yaesu FNB-80Li тільки і виключно оригінального виробництва Vertex Standard.

АКСЕСУАРИ
Зарядні пристрої для акумуляторів Yaesu FNB-80Li:

CD-15A

Аналізатори акумуляторів FNB-80Li для обслуговування і відновлення робочої ємності батарей:

Cadex C5100, Cadex C7200, Cadex C7400

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РОЗДІЛ

Правила експлуатації і обслуговування акумуляторів для радіостанцій Vertex Standard / Yaesu.

Перш ніж ви приймете рішення придбати акумулятор для радіостанції Vertex Standard / Yaesu FNB-80Li, уважно прочитайте наступну інформацію.Неправильна експлуатація акумулятора може призвести до виділення отруйних парів, задимлення, загорання батареї, а також вибуху елементів живлення акумулятора. Безпечну і тривалу експлуатацію акумулятора може забезпечити тільки дотримання наступних правил:

1. Після покупки акумуляторної батареї Vertex Standard / Yaesu FNB-80Li, для коректної роботи акумулятора необхідно правильно дотримати процедуру активації ємності елементів живлення. Найкраще виконувати цю процедуру за допомогою повільного зарядного пристрою, якщо воно є у вашому розпорядженні. Для коректної активації необхідно тричі провести цикл заряду-розряду акумулятора Vertex Standard / Yaesu FNB-80Li. Слідуючи інструкції до Вашого зарядного пристрою, вставте акумулятор у "склянці" зарядного пристрою і заряджайте його суворо відведений час інструкцією для акумулятора FNB-80Li, (якщо ви заряджаєте акумулятор приєднаний до радіостанції, обов'язково вимкніть на час зарядки, т. к. радіостанція навіть в режимі прийому споживає енергію!) після повної зарядки вийміть акумулятор для радіостанції Вертекс з зарядного пристрою і включивши засіб зв'язку, повністю розрядити акумулятор. Повторіть цю процедуру ще мінімум два рази. Якщо при активації акумулятора FNB-80Li використовується швидке зарядний пристрій, яке як правило заряджає акумулятор від 1 до 3 годин, то після того як зарядний пристрій повністю заряджає акумулятор не виймайте його з зарядного пристрою ще 10-12 годин. Розрядивши акумулятор після зарядки, повністю повторіть цикл заряду-розряду акумулятора ще двічі.

2. Використовуйте в складі ваших засобів зв'язку лише оригінальні акумулятори Yaesu FNB-80Li, заряджайте і обслуговуйте їх тільки оригінальними зарядними пристроями та спеціалізованими аналізаторами акумуляторів з переліку, зазначеного вище.

3. Пам'ятайте - використання неоригінальних акумуляторів крім низьких споживчих характеристик і короткого терміну експлуатації, може спричинити за собою пошкодження кошти зв'язку, а також може вивести його з ладу.

4. Не використовуйте акумулятори для радіостанцій Vertex Standard / Yaesu у складі засобів зв'язку не призначених для експлуатації з ними, це може вивести з ладу, як сам акумулятор, так і підключаються до нього засоби зв'язку.

5. Уникайте зарядки акумуляторів Yaesu FNB-80Li поруч з джерелами високих температур, поблизу відкритого вогню або під прямими променями сонця, т. к. в залежності від типу заряду, в кращому випадку спрацює блокування зарядки акумулятора, а в гіршому-він може бути виведений з ладу.

6. Щоб уникнути пошкодження засобів зв'язку, а також виникнення пожежі або вибуху, не використовуйте, без попереднього тестування у вашого постачальника, акумулятори для радіостанцій Vertex Standard / Yaesu піддані механічній деформації або мали безпосередній контакт з рідинами.

7. Ніколи не використовуйте акумулятор Yaesu FNB-80Li при температурі навколишнього середовища понад +60 С, це може призвести до виходу батареї з ладу, її займання або вибуху елементів живлення.

8. Ніколи не кидайте акумулятори для радіостанцій Vertex Standard / Yaesu будь-яких хімічних типів, це завдає шкоди навколишньому середовищу і неминуче призводить до вибуху елементів живлення акумулятора.

9. Без крайньої необхідності не піддавайте акумулятор FNB-80Li впливу дощу, снігу, морської води, або будь-яких інших струмопровідних рідин. Не заряджайте і не використовуйте вологі або брудні акумулятори для радіостанцій Vertex Standard / Yaesu. Якщо акумулятор намок і носить сліди забруднень, протріть його сухою ганчіркою і ретельно просушіть перед використанням або установкою в зарядний пристрій. Пам'ятайте, що навіть Submersible акумулятори з захистом від проникнення рідини за стандартом IPx7 не є водонепроникними, коли вони відірвані від засобу зв'язку.

10. Уникайте замикання контактів акумуляторів Vertex Standard / Yaesu FNB-80Li струмопровідними матеріалами, це виведе їх з ладу, що може викликати займання, а також вибух.

11. При використанні повільних зарядних пристроїв, не залишайте акумулятори для радіостанцій Vertex Standard / Yaesu понад часу, необхідного для їх зарядки, це призводить до руйнування хімічної структури акумуляторів і скорочує експлуатаційний термін батарей. Якщо акумулятор Vertex Standard / Yaesu FNB-80Li не повністю зарядився за запропоновану виробником зарядного пристрою час, а подальший контроль часу заряду не може бути здійснено користувачем, то краще припинити заряд батареї і вилучити її зарядного пристрою. Також, не рекомендується залишати акумулятори для радіостанцій Vertex Standard / Yaesu у швидких зарядних пристроях більш ніж на 24 години. Під впливом струму саморозряду акумулятор може за добу втрачати до 10-15% робочої ємності, що, як правило, сприймається швидким зарядним пристроєм, як команда на запуск нового циклу зарядки. Внаслідок чого в акумулятора може розвиватися так званий «ефект пам'яті», який скорочує робочу ємність елементів живлення і призводить до зниження експлуатаційних характеристик як акумулятора, так і засоби зв'язку використовується з таким акумулятором.

12. Ніколи не вставляйте вологий або забруднений акумулятор FNB-80Li в зарядний пристрій. Це може зруйнувати контактні майданчики акумулятора, а також може пошкодити зарядний пристрій.

13. Якщо в процесі зарядки акумулятора для радіостанцій Vertex Standard / Yaesu, з'явився запах гару, зафіксований сильний перегрів або почав деформуватися корпус батареї – негайно припиніть заряджання елемента живлення і зверніться в Сервісний центр для виявлення несправності, яка з'явилася в акумуляторі або зарядному пристрої.

14. Ніколи не заряджайте акумулятор Yaesu FNB-80Li за межами вказаного діапазону температури зовнішнього середовища. Рекомендується заряджати батарею при температурі +18...20 C і не виходити за межі температури +10...+30 C. Це дозволить продовжити термін служби акумулятора і зберегти його ємність. Пам'ятайте, що швидка зарядка акумуляторів викликає їх інтенсивний нагрів, а висока температура навколишнього середовища викликає зростання температури елементів живлення акумулятора, що негативно впливає на їх хімічну структуру та призводить до скорочення експлуатаційного строку батареї.

15. Враховуйте, що експлуатація акумуляторів для радіостанцій Вертекс за межами діапазону робочих температур зазначеного виробником може погіршити технічні характеристики батареї або вивести радіоустаткування з робочого режиму. При цьому необхідно звернути увагу на те, що акумулятор піддався високотемпературного шоку може вийти з ладу.

16. Також, зниження експлуатаційного терміну служби акумуляторів Yaesu FNB-80Li може бути викликано порушенням умов зберігання призначених для того чи іншого хімічного типу елементів живлення. Загальним правилом зберігання акумуляторів для радіостанцій Vertex Standard / Yaesu є вимоги до зберігання в умовах кімнатної температури, при нормальній вологості, полуразряженном стані. Для підтримки тривалої працездатності акумуляторів Vertex Standard / Yaesu FNB-80Li находящихся на хранении, необходимо раз в 3-4 месяца производить цикл разряда и заряда аккумуляторов, после чего, разрядив их до 40-50% емкости вернуть на хранение.

Корректное наименование оригинальной модели аккумулятора - Vertex Standard / Yaesu FNB-80Li.

Прочие варианты написания модели оригинального аккумулятора: Вертекс FNB-80Li, Есу FNB-80Li, Yaesu FNB80Li, Vertex Standard 80Li, АКБ FNB-80Li Vertex Standard / Yaesu, аккумулятор FNB-80Li, Vertex Standard FNB-80Li аккумулятор Vertex Standard FNB-80Li, Мукеуч Ыефтвфкв / Нфуыг аты-80дш
Читать дальше ↓
Добавлено: 27.11.2016
Отредактировано: 12.07.2017
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх