Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Профессиональный тамада, ведущий на свадьбу+музыка

3 299 грн / день Смотреть курс
118 $
по курсу 27.99 грн
100 €
по курсу 31.85 грн
Вся Украина
Добавлено: 13.01.2018
Отредактировано: 10.02.2018
Просмотров: 
ID: 46054075
Подкатегория Ведущий, тамада
Як професійний ведучий весіль, днів народжень та інших заходів з 15-річним стажем, я люблю дарувати радісні емоції, люблю дивувати, творити відмінний настрій, незабутні години щастя, дарувати людям святкове диво.
День весілля для багатьох єдиний і один із найщасливіших днів у їхньому житті. Це день, який не повториться. Це день, коли все має і буде разом зі мною ІДЕАЛЬНО. Це найкращий день для молодят, їхніх батьків, друзів і близьких. Тому я, як тамада на весілля створю особливу атмосферу свята, подарую кожному гостю увагу, теплоту, радість. Ваше свято буде найяскравішим! Це не примітивні конкурси, старі жарти і бездарна балаканина. Я роблю справжнє свято, коли захоплюють емоції, коли паморочиться голова від щастя, коли болять вилиці від сміху, коли Ви забуваєте скільки Вам років і пурхаєте окриленим і щасливим.
Свято зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу, ефектні костюми на Ваших гостях - і все це для Вас! Весело, інтелігентно, незабутньо. Телефонуйте і ми все детально обговоримо.
Читать дальше ↓
Добавлено: 13.01.2018
Отредактировано: 10.02.2018
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
свадебная видеосъемка чернигов, контакти фаєршоу вінниця, свадебные видеооператоры каменец подольский
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх