Випробування редукторів

10 000 грн Смотреть курс
379 $
по курсу 26.38 грн
337 €
по курсу 29.71 грн
г. Киев
Покупайте и продавайте безопасно
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
Пожаловаться на объявление
О безопасных покупках и продажах →
Рубрика Промышленные товары (общее)
Р едуктор - це складний механізм, який має велику кількість особливостей. Для того ч об привести його в робочий стан, потрібно провести глибоку перевірку і ремонт всіх частин. Крім складання редуктора, є процес випробування , який також не можна не враховувати .
До всього іншого , в редукторі досить непросто виявити ймовірні дефекти , так як в агрегат ах може бути присутнім великий вибір е кількість зубчастих зчеплень, підшипників і інших вагомих складових .
На цей момент затверджені конкретні стандарти для редукторів, які зафіксовані в ГОСТ 31591-2021. Дана довідка досить принципова , наприклад, в ній детально розписані всі дії по відношенню до агрегату. Варто позначити , власне, що ГОСТ поширюється на всі частини механізму: планетарні, конічні, циліндричні, черв'ячні
Типи перевірок редукторів.
Перевірити редуктор можливо різними способами , які мають власні відмінні особливості:
1. Найчастіше фахівці ис товують тепловізійний спосіб діагностики, що б практично відразу виконати випробування механізму. даний спосіб вважається часто інновації ційних, і розроблений порівняно не так давно . При підтримці телевізорів виявляється ступінь нагріву складових механізму. У разі якщо в агрегаті створюється тріщина або ж інакший дефект , пов'язаний із зносом редуктора, то все проблеми можна буде побачити на термограмме . Якраз термограмма демонструє , в якому стані знаходиться механізм. Найбільш ефективно з цим завданням справляються тепловізори від компанії « Балтех » серії « ThermaRed » - TR -0150, TR -0170 або TR -0180 які застосовують сучасну технологію матриці і забезпечують точне вимірювання температури і Зображення професійної якості я в ПО BALTECH - Expert , а також для ведення бази даних.
2. Зараз велика кількість компаній використовують аналіз масла для перевірки агрегату. Хочеться згадати , що масло в механізмі грає таку ж роль , як і кров для людини. В наслідок цього є можливість з'ясувати майже все про поточний стан механізму . По-іншому цей спосіб називають ся трібодіагностікой. Якщо якість масл а погане , то редуктор, швидше за все, або з дефектом, або дефект зароджується . В такому випадку, є необхідність постійно діагностувати стан масл а , щоб своєчасно усунути можливий дефект . Наприклад, фахівці часто використовують тестер масла BALTECH ОА-5000 за допомогою якого можна збільшити інтервал між замінами масла і погіршення я мастильних властивостей масла. Для більш глибокої діагностики масла рекомендується використовувати минилаборатории серії M ini L ab »23, 33, 53, 153 які дозволяють кількісно отримати інформацію про хімічні властивості масла, визначити вміст у маслі частинок з визначенням класу частинок по ІСО 4406 і проводити елементний аналіз металів (а також кр е мнія, бору, сірки і тд.) , які можуть з'явитися в результаті зносу.
Читать дальше ↓
Добавлено: 21.05.2019
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Узнайте у продавца подробности в Чат RIA.com
Написать в чат Мгновенные сообщения между
покупателем и продавцом
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх