Шини Зимові R15 195/65 GT AlpinMaster-4

725 грн Доставка
Самовывоз
Нова Пошта
Интайм
Деливери
Смотреть курс
29.44 $
по курсу 24.62 грн
26.70 €
по курсу 27.15 грн
г. Любомль Доставка
Самовывоз
Нова Пошта
Интайм
Деливери
Покупайте и продавайте безопасно
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
Пожаловаться на объявление
О безопасных покупках и продажах →
Рубрика Шины
Состояние Новый
Сезонность Зимние
Диаметр R15
Ширина профиля 195
Высота профиля 65
Код производителя 1502
Доброго дня. Ми прекрасно знаємо як бережливо кожен автолюбитель ставиться до своєї чотириколісної красуні, як прискіпливо вибирає для неї деталі, які потрібно замінити, саме тому пропонуємо вам польські відновлені шини 2019 року виготовлення.

При виготовленні R15 195/65 GT AlpinMaster-4 була використана технологія «Full Active Tread», яка дозволяє кожному міліметру центральній частині протектора брати участь в поліпшенні зчеплення з дорожнім полотном, а всім елементам в цілому - виконувати кілька функцій одночасно: забезпечувати надійне зчеплення з мокрим асфальтом, відводити воду і талий сніг, «вгризатися» в лід, підвищувати стійкість автомобіля за допомогою блоків підвищеної жорсткості.

Спрямований малюнок протектора з глибокими канавками, що доходять до плечових зон, забезпечує своєчасне видалення води і талого снігу з плями контакту, перешкоджає акваплануванню і сприяє самоочищенню протектора.

А тривимірні ламелі модифікованої конструкції, розроблені дослідницьким відділом Мішлен, розташовані під різними кутами і навіть перетинаються один з одним, роблячи протектор більш жорстким і забезпечуючи надійне зчеплення з дорожнім полотном, незалежно від напрямку прикладених до них сил. При русі по прямій, маневруванні, або екстреному гальмуванні шини не втрачають контакт з дорогою ні на мить, забезпечуючи високу точність управління і неперевершений рівень безпеки. Ще одна приємна деталь: характеристики покришки залишаються на високому рівні навіть при сильному зносі протектора (до чотирьох міліметрів) завдяки збільшеній глибині ламелірованія.Замовлення висилаємо в любу точку України, перевізниками: Нова Пошта, Ін-тай чи Делівері з м. Любомль Волинської обл.

Придбайте якісні дешеві шини для вашої красуні, а вона у відповідь обов'язково віддячить вам хорошим зчепленням на дорозі.
Читать дальше ↓
Добавлено: 11.11.2019
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Узнайте у продавца подробности в Чат RIA.com
Написать в чат Мгновенные сообщения между
покупателем и продавцом
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх