Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Вібрація редукторів

10 000 грн Смотреть курс
403 $
по курсу 24.82 грн
367 €
по курсу 27.25 грн
г. Киев
Добавлено: 21.05.2019
Просмотров: 
ID: 60523210
Рубрика Промышленные товары (общее)
Вібрація редукторів є найбільш часто зустрічається проблемою в області технічної діагностики. Через складну конструкційної особливості, проводити достовірну діагностику дуже складно. Для виконання обстеження редукторів необхідно мати найсучасніші діагностичні прилади, і знати ряд вимог щодо її виконання.
Так як більшість редукторів є тихохідними, то і їх діагностика значно ускладнюється. Спочатку, для зниження рівнів вібрації редукторів, необхідно підготувати майданчик, куди буде він встановлюватися. Необхідно залити фундамент з дотриманням всіх вимог і норм, а також забезпечити норми по площинності, за допомогою BALTECH LL-9110 - систем и для вимірювання прямолінійності і площинності лазерна , по геометричним параметрам. Провести монтаж і під'єднати механізми, пов'язані з редуктором.
Після підключення механізмів, в першу чергу необхідно провести їх центрування. Дану процедуру необхідно виконувати обов'язково. Зазвичай п роводітся центрування валів редуктора і механізмів по муфтам за допомогою лазерних систем BALTECH SA-4600 - універсальна система для лазерного центрування валів, шківів ремінних передач та вимірювання вібрації (максимальна комплектація). Даний прилад дозволяє виставити редуктор відповідно до заданих допусками по співвісності, щоб знизити на нього збільшені навантаження, не закладені в конструкторської документації. Правильна центрування дозволяє вдвічі знизити навантаження на редуктор, і тим самим знизити вібрацію редукторів. Домогтися економічної ефективності при експлуатації за рахунок економії електроенергії, збільшити його продуктивність і довговічність.
Так як, редуктори є складним обладнанням і в більшості випадків тихохідного виконання, про що ми з Вами міркували раніше, їх діагностика стає складним завданням. Вирішити таку задачу під силу тільки найсучаснішим діагностичним системам. Якщо є можливість, то в ідеалі встановити на редуктор стаціонарну систему віброманіторінга, яка дозволить проводити безперервну його діагностику, і виявляти розвиток дефекту на самій ранній стадії. CSI 2600 ( Emerson , США) - система стаціонарного моніторингу, дозволяє діагностувати редуктор и від одного обороту в хвилину. Установка даної системи вирішує безліч завдань, а кваліфікація фахівця не вимагає найвищої кваліфікації, так як програмне забезпечення цілком інформативно, і має автоматичну діагностику. Якщо на підприємстві немає можливості установки стаціонарної системи, то можливо проводити вимірювання вібрації редукторів за допомогою портативного приладу CSI 2140 - 4-канальний аналізатор і розрахована на одного користувача програма VibView Silver, який дозволяє виміряти вібрацію редукторів від 0,1 обороту в хвилину.
У 2006 році фахівці компанії «Балтех» розробили концепцію «Надійне обладнання», а в 2011 році ми перетворили цю концепцію в стратегію «Технології надійності» - Reliability technologies . Головними розробниками даних концепцій є (Директор з маркетингу та збуту - Романов Роман Олександрович і Керівник навчального центру Севастьянов Володимир Володимирович).
Читать дальше ↓
vcbcbccvbcb
Добавлено: 21.05.2019
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх