Вермікулітова плита ПВН-О 700

450 грн Смотреть курс
16.92 $
по курсу 26.60 грн
13.27 €
по курсу 33.90 грн
г. Васильков (Киевская обл.) Доставка
Самовывоз
Добавлено: 08.07.2016
Отредактировано: 26.02.2018
Просмотров: 
ID: 24165964
Покупайте и продавайте безопасно
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
Пожаловаться на объявление
О безопасных покупках и продажах →
Подкатегория Стройматериалы
Завдяки своїм фізікомеханіческім властивостями, вермикулітові плити знайшли своє застосування в різних галузях промисловості.
• виробництво котлів, печей та ін установок
Вермікулітового плиту товщиною від 40 мм до 60 мм використовують для футерування і теплоізоляції багатьох конструктивних елементів твердопаливних котлів. У поєднанні з низькою вагою, вермикулітові плити мають низький коефіцієнт теплопровідності при високих температурах і високу вогнестійкість.
• облицювання камінів
Камін в будинку в основному несе більше декоративну функцію чим використовується як пристрій для опалення приміщення. На сьогоднішній день різноманітність камінних порталів і матеріалів, що використовуються для їх обробки просто вражає і в основному це матеріали вищого цінового сегмента. Вермикулитовая плита для камінних порталів, як вогнетривкий, і негорючий теплоізоляційний матеріал, що буде виконувати пожежобезпечну і теплоізоляційну функцію. Використання вермикулітової плити для ізоляції камінних топок дозволить зменшити температурні навантаження на оздоблювальні матеріали порталу. Вермикулитовая плита є конструктивним матеріалом. Використовуючи тільки деревообробний інструмент, кріплення і високотемпературний клей АВК, камінний портал можна зібрати тільки з вермикулітової плити. Часто для монтажу використовують гіпсокартонний профіль, що дає можливість робити двошарову конструкцію.
• пожежна безпека
Вермикулитовая запитує це негорючий матеріал, тому часто її використовують в якості протипожежних перегородок і облицювань. Особливо доречно таке використання у суднобудівній галузі, де цілі відсіки в трюмах перекривають вермикулітової плитою. • вентиляція
У вентиляції дуже відповідальними вузлами конструкції є протипожежні клапани, як захисні екрани проти поширення полум'я. Вермикулитовая плита підвищує ступінь вогнестійкості таких виробів.
• лифтостроение
Немає нічого важливішого, ніж людське життя. При виникненні надзвичайних ситуацій, люди перебуваючи в ліфтах, стають заручниками ситуації, де кожна секунда на вагу золота. Вермикулитовая плита вбудована в короб кабіни, запобігає проникненню вогню і спека всередину ліфта, тим самим зберігає таке важливе час на евакуацію.
Товщина від 10 до 60мм. Габарити 1980х980.
Лінійна температурна усадка (при температурі 600 º С) 1%
Щільність 700 кг / м3
Межа стійкості при згинанні 2,2 МПа
Межа стійкості при стисненні 1,2 МПа
Сорбційна вологість (по масі) 7%
Вермикулітові плити - вогнетривкий і теплоізоляційний матеріал на основі спученого вермикуліту. Це екологічно чистий матеріал з необмеженим терміном експлуатації. Плити виготовляють методом гарячого пресування напівсухий маси у відповідності з ТУ У 2 Ст..7-26.8-31101383-002-2002. Плити хімічно нейтральні, інертні і не містять лужних домішок, не токсичні, биостойки і не мають подразнюючої дії на шкіру. Легко обробляється деревообробним інструментом.

Порізка за Вашими розмірами - безкоштовно.
Читать дальше ↓
Добавлено: 08.07.2016
Отредактировано: 26.02.2018
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх