Вантажники, послуги вантажників, вантажник, послуги вантажника

65 грн
г. Львов
Добавлено: 19.02.2015
Отредактировано: 15.09.2017
Просмотров: 
ID: 13189158
Покупайте и продавайте безопасно
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
Пожаловаться на объявление
О безопасных покупках и продажах →
Подкатегория Автоперевозки, грузоперевозки
Вид Грузчики
Часто, коли проводиться перевезення меблів, квартири чи офісу, власними силами виникає бажання все кинути і забути про такий переїзд, але розуміючи невідворотність роботи продовжуєш працювати. Щоб не виникало такого бажання Вам із переміщенням речей допоможе помічник – вантажник. Саме він готовий постійно підніматися по східцях на різні поверхи аби знести або занести Ваші речі, саме він якісно їх запакує, щоб вони не пошкодилися під час переїзду, саме він надасть Вам консультацію по використанню техніки після її перевезення, саме він буде вашим помічником.
Вантажники компанії УРА! Переїзд – професійні та ввічливі люди, завдяки своєму досвіду вони порекомендують як швидше та економніше перевезти Ваші речі. Залюбки розберуть, а потім і зберуть негабаритні меблі такі як шафа-купе, дитяче ліжечко чи диван. В їх розпорядженні є відповідний інструмент для монтажу та демонтажу меблів.
Проведення будь-якого переїзду не можливо уявити собі, без упакування меблів, речей, особливо кухонного приладдя. В такому випадку, пакувальники від компанії УРА! Переїзд зроблять все за Вас. Дівчата акуратно і безпечно запакують Ваші речі у картонні коробки, які ми надаємо в оренду, а кухонне приладдя і посуд обгорнуть не тільки своєю увагою, але і спеціальним пакувальним папером. Вантажники запакують всі меблі у вантажні одіяла і обгорнуть їх пакувальною плівкою, все це унеможливить їх пошкодження під час перевезення.
Ми пропонуємо послуги нашого персоналу:
1. Пакувальники - проводять пакування, розпакування речей замовника, підготовку меблів (без їх пакування), до виносу з приміщення. Максимальне навантаження на одного пакувальника до 30 кг. Робота оплачується погодинно – 50 грн/год або поденно – 350 грн/день, в залежності від умов роботи та вимог клієнта. Також існує мінімальне замовлення - 100 грн.
2. Вантажники - проводять пакування, розпакування, завантаження та розвантаження речей, збір та розбір меблів тощо. Максимальне навантаження на одного вантажника до 60 кг. Робота оплачується погодинно - 65 грн/год або поденно - 400 грн/день (9 год), в залежності від умов роботи та вимог клієнта. Також існує мінімальне замовлення – 100 грн.
3. Такелажники - проводять пакування, розпакування, завантаження та розвантаження важких речей, меблів, музичних інструментів, банкоматів тощо. Максимальне навантаження на одного такелажника до 100 кг. Робота такелажника оплачується погодинно – 80 грн/год або поденно – 450 грн/день, в залежності від умов роботи та вимог клієнта. Також існує мінімальне замовлення - 160 грн.
Вантажник це не посада і не робота, вантажник – це Ваш помічник під час переїзду, це той хто готовий прийти Вам на допомогу у складну хвилину і підставити своє мужнє плече.
Звертайтеся вже зараз і ми запропонуємо рішення для будь-якого переїзду.
Читать дальше ↓
Добавлено: 19.02.2015
Отредактировано: 15.09.2017
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх