Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Вантажне таксі

80 грн Смотреть курс
2.83 $
по курсу 28.23 грн
2.41 €
по курсу 33.23 грн
г. Львов
Добавлено: 19.02.2015
Отредактировано: 14.11.2017
Просмотров: 
ID: 13189249
Подкатегория Автоперевозки, грузоперевозки
Вид Автоперевозки
Рух – це дорога до чогось нового та незвіданого і щоб вона була безпечна і приємна потрібно обрати професійних попутників. Саме такою є компанія УРА! Переїзд. Ми пропонуємо не тільки послуги вантажного таксі по Львову та області, а й комплексні перевезення квартири, офісу та меблів.
Наш парк вантажних мікроавтобусів та вантажівок задовольнить будь-якого вибагливого клієнта. Пропонує послугу із перевезення вантажів від 1 м.куб. у міні-вені до 35 м.куб. у великій вантажівці. Всі вантажні мікроавтобуси та вантажівки обладнані спеціальними такелажними ременями, які забезпечують фіксацію вантажу у кузові, а наявність картону унеможливлює його пошкодження під час перевезення. Ціна на послуги вантажного таксі залежить від об’єму автомобіля який Вам потрібен, так вантажний бус із об’ємом кузова до 12 м.куб. коштуватиме 120 грн/год, а ціна на вантажівку до 25 м.куб. становитиме вже 200 грн/год. Найбільший об’єм кузова який ми можемо запропонувати, це 35 м.куб. і ціна на роботу такого автомобіля становитиме 250 грн/год.
Будь-яке перевезення меблів чи квартири, тягне за собою роботу вантажників. Саме їх послуги ми Вам запропонуємо до наших автомобілів. Вони акуратно все запакують, знесуть та завантажать у авто, а потім вивантажать та занесуть у нове помешкання. Вантажники мають у своєму розпорядженні спеціальні такелажні ремені та візки для перенесення та перевезення меблів.
Впевнені що серед наших вантажівок та мікроавтобусів Ви знайдете необхідний саме Вам автомобіль. Телефонуйте вже зараз і переконайтеся у високій якості наших послуг по перевезеннях.
Читать дальше ↓
Добавлено: 19.02.2015
Отредактировано: 14.11.2017
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх