Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Утеплення перлітом способом задувки в міжстіновий прошарок

1 200 грн Смотреть курс
46.12 $
по курсу 26.02 грн
38.93 €
по курсу 30.83 грн
Вся Украина
Добавлено: 04.07.2016
Отредактировано: 15.02.2018
Просмотров: 
ID: 23966778
Подкатегория Строительные работы
Утеплення будинку на сьогоднішній день стало пріоритетним питанням для більшості власників житла в приватному секторі. Тарифи на опалення та енергоносії постійно зростають. Як утеплити будинок ефективно, за невисоку ціну, безпечно для життя та здоров’я Вашої сім’ї та в стислі терміни? У багатьох будинків стіни вимурувані по принципу «колодязної кладки», де між внутрішнім та зовнішнім цегляним шаром залишається повітряний проміжок в 5-10см. Найефективніше утеплити такий будинок способом задувки спученого перліту всередину стіни.
Спучений перліт повністю екологічний матеріал. Сировиною для його виробництва є перлітовий пісок – магматична гірська порода, яка під дією високих температур розпушується і набуває структури гранул схожих на перли.
Термін його ефективної експлуатації необмежений в часі.
В його складі відсутні будь-які хімічні в’яжучі.
Спучений перліт негорючий матеріал.
Шар спученого перліту товщиною 10см з коефіцієнтом теплопровідності λ=0,039 Вт/мК заміняє по своїм теплоізоляційним властивостям 1,5м стіни з цегляної кладки на цементно-піщаному розчині (ДБН В 2.6-31-2006).
Стіна залишається паропроникною, що дозволяє відводити надлишки вологи з приміщення через огороджуючу конструкцію.
Процес задувки перліту в стіну не такий трудоміский та займає набагато менше часу ніж фасадні роботи. Відповідно вартість таких робіт обійдеться значно дешевше. Ціна на утеплення способом задувки перліту в стіну буде залежати від кількості матеріалу використаного при роботі.
Спеціалісти компанії ТОВ «НВП «Укрвермікуліт» зможуть прорахувати вартість утеплення спученим перлітом, попередньо виїхавши на об’єкт для виконання замірів. Зв’яжіться з нами за номером телефону в оголошенні
Також слід наголосити, що матеріал для задувки поставляється безпосередньо від виробника, тому його вартість є найнижчою на ринку.
Читать дальше ↓
Добавлено: 04.07.2016
Отредактировано: 15.02.2018
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх