Утеплення будинків піноізолом

Цена договорная   Хочу в подарок 
г. Черновцы
Добавлено: 06.10.2016
Просмотров: 
ID: 26604517
Покупайте и продавайте безопасно
Подкатегория: Другие услуги
Як утеплити будинок?

Теплавзимку, прохолоднавлітку, затишна і комфортна. Хіба не такою ми бажаємо бачити власну оселю?Може хтось ще пам’ятаєстарідідівськібудинки з товстимиглинянимистінами, якінайкращим чином задовольняли нашібажання. Але час йде, і старийдобрий саман поступаєтьсямісцемновимпрогресивнимтехнологіям в сферібудівництва та теплоізоляції. До таких матеріаліввідносятькарбоміднийпінопласт - піноізол. Назву отримав завдяки смолі, яка входить до його складу.

ПІНОІЗОЛ - церідкийпінопласт, якийвиготовляють на спеціальнійустановці прямо на будівельномумайданчику і закачують в пустотіліконструкціїабо заливають в підготовлену опалубку. Це дозволяє зекономити кошти на вантажному перевезенні будівельних матеріалів та час.

Популярністьпіноізолу

Піноізол застосовують в будівництві у вигляді блоків, плит, шкаралуп або заливки в порожнину конструкції маси.Отримують його шляхом механічного змішування смоли і піноутворювача.

Незважаючи на різноманіття за кордоном якісних теплоізоляційних матеріалів, «рідкий пінопласт» і там затребуваний - багато в чому завдяки своїй високій технологічності: пінопласт здатний заповнювати пустотілі конструкції безпосередньо на місцях.

В даний час за кордоном численні торгові фірми випускають карбамідні пінопласти з різною щільністю, і різними фізико-механічними властивостями.

Переваги

- Якісно
Піноізол не пропускає в будинокні зимовий холод, нілітню спеку.

- Недорого
Використовуючиіншіутеплювачіпотрібноокремоплатити за матеріал, доставку та монтаж. Застосовуючи «рідкийпінопласт» Ви економите на транспорті та укладанні. Наприклад, на маленькій «Газелі» вантажопідйомністю 1,5 т поміщаєтьсясировини на 75 м³ (залізничний вагон) готового утеплювача.Вартість стін, які утеплені піноізолом в 1,8 рази дешевша, ніж з іншимиутеплювачами.

- Практично
Утепленняпіноізолом за технологією «рідкийпінопласт» дозволяєзначноскоротити час будівельно-монтажнихробіт. Досвідчена бригада фахівців з 2-х чоловіків може залити до 3 м³ піноізолу в годину. Сам принцип закачуванняутеплювача по шлангах дозволяєреалізуватитехнічнірішення, недоступнііншим традиційнимматеріалам.

Чим піноізолкращий за традиційніутеплювачі?

- не горить(групагорючості - Г2, займистості - В2),
- паропроникаючий (будинок «дихає», зайваволога у вигляді пари йденазовні),
- біологічностійкий,
- завдяки піноізолуне буваєгрибків, цвілі, мишей і комах,
- термінслужби - мінімум 50 років,
- в 3 рази перевищуєтермінслужбизвичайноїскловати,
- тримає тепло кращепінопласту на 8%, кращескловати на 12% та ін.

Утепленняпіноізолом

Утеплення піноізолом можна проводити як комплексне утеплення квартири або будинку, так і окремих частин:
- утеплення стін і фасадів,
- утеплення покрівлі та мансарди,
- утеплення підлоги і стелі,
- утеплення балкона і лоджії та багато іншого.

На сьогодні - цеодин з найекономічніших,високоефективнихтеплоізоляційнихматеріалів. Цінавиробництвапіноізолу в 2-10 разівнижчевідомихтеплоізоляційнихматеріалів (пінополістирола, мінеральної вати, базальтових плит, скловолокна і ін.).

Рідкий піноізол простий у виготовленні, технологічний у використанні, пожежобезпечний, відміннийзвукоизолятор. За розрахункамифахівців шар пінопластузавтовшки 5 см по теплоізоляційнимвластивостямеквівалентний метровійтовщиністіни з цегли, щодаєможливістьйогозастосовувати в різних типах тришаровихконструкцій.

Його рекомендуютьзастосовуватив такихконструкціях:

тришаровихцеглянихстінах,
тришаровихзалізобетоннихмонолітнихстінах,
шарованихпанеляхзізбірнихспоруд,
каркаснихлегкихстінах і покриттях водно-,двоповерховихбудинках, та ін.

Дізнатись яка цінапіноізолув Чернівцях чи Чернівецькій області можназа номером телефона: (
Читать дальше ↓
Добавлено: 06.10.2016
Просмотров: 
Комментарии к объявлению
наверх