Вы удалили это объявление из сайта и его нельзя восстановить
!
Объявление устарело

Услуги массажа: обслуживание коллективных заявок

100 грн / час Смотреть курс
3.80 $
по курсу 26.34 грн
3.08 €
по курсу 32.50 грн
г. Днепр (Днепропетровск)
Добавлено: 26.09.2016
Просмотров: 
ID: 26263220
Подкатегория Красота и здоровье
Вид Массаж
Шановні чоловіки!
Якщо вам не чужа ідея оздоровитися або просто добре провести вільний час в сауні в колі товаришів, зняти напругу від роботи і відновити сили для нових звершень - зробіть колективну заявку (замовте послуги масажиста)!
Шановні дами, дівчата!
Досвідчений масажист прикрасить ваш дівич-вечір (вашу зустріч для спільного оздоровлення чи відпочинку) прекрасними професійними масажами для його учасниць!
Якщо Ви з подругами зібралися в сауну, щоб попаритися, виконати косметичні процедури, попити трав'яних чайков, загалом оздоровитися, то мої професійні масажі прекрасно доповнять вашу оздоровчу програму!
Шановні любителі сімейного відпочинку!
Ніщо так не зміцнює сім'ю, як спільний дозвілля за хорошою програмою! Одна з прекрасних форм такого дозвілля - відвідування сауни. Послуги масажиста зроблять таку програму сімейного відпочинку більше корисної та цікавої! Буде чудово, якщо це буде оздоровче заходи для всієї родини, включаючи дітей. Привчайте дітей до елементам здорового способу життя! Замовляйте мені послуги масажу для всіх членів вашої родини!

Виконую масажі: загальнооздоровчі, для поліпшення енергетики, розслаблюючі, антицелюліт + корекція фігури, для оздоровлення хребта, медові і другие.
Возможны тандем-массажи (массажи в 4 руки), которые я выполняю с моей напарницей.
Качественно. Опыт постоянной работы 8 лет. В том числе опыт обслуживания коллективных заявок на оздоровление с помощью массажей.
Серт. № 008-004 вот 26.04.08, выданный Днепропетровской городской Федерацией тайцзицюань и цигун.
Стоимость от 100 грн. в время.
Читать дальше ↓
Добавлено: 26.09.2016
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
наверх