Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Универсальная коляска Bugaboo Cameleon розовая

20 000 грн Смотреть курс
768 $
по курсу 26.04 грн
648 €
по курсу 30.87 грн
г. Львов Доставка
Самовывоз
Курьером
Нова Пошта
Добавлено: 28.09.2016
Отредактировано: 05.02.2017
Просмотров: 
ID: 26353652
Подкатегория Коляски
Состояние новый
Тип Детские универсальные коляски
Производитель Bugaboo
Коляска Bugaboo Cameleon - це найновіша, ультрасучасна, стильна коляска яка пристосовується до потреб малюка і його батькам .Візочок призначений для дітей від народження і до 3-х років. Розмаїття аксесуарів і текстилю приємно вас порадують і зроблять неповторним вас і вашу коляску! Ви можете поєднувати непоєднувані і бути індивідуальними. Прекрасна система подорожей формується при використанні автокрісла Maxi Cosi Pebble (купується окремо).
З усіх колясок фірми Bugaboo, і інших брендів Bugaboo Cameleon (Бугабу Хамелеон) надає найширші і вражаючі можливості. Коляска підходить як для новонароджених, так і для дітей 4х років. Чи то в місті, на пляжі або в лісі, Bugaboo Cameleon дозволяє вам проходити самими Маловідомі маршрутами.
Коляска легко підлаштовується під ваші потреби і, володіючи всіма функціональними можливостями сучасної коляски, уособлює собою комфорт в русі для малюка або зручність в управлінні для мами. Для поїздкі по місту - попереду виявляться маленькі поворотні колеса, і ви зможете однією рукою розгортати коляску на 360 градусів, а амортизатори будуть згладжувати поштовхи від подолання вибоїн або бордюрів. Для прогулянки по лісі або пляжу переверніть ручку таким чином, щоб попереду були великі колеса, і вони проведуть вас через все неровности. Коляска на двух колесах позволяет выехать на пляж. Bugaboo Cameleon проедет везде! Ручка коляски перекидывается, что позволяет маме не снимать сиденье со спящим малышом, а менять его положение лицом от себя или к себе всего одним движением.
Читать дальше ↓
Добавлено: 28.09.2016
Отредактировано: 05.02.2017
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
купить люльки, переноски и прогулочные блоки для кол, цена сумка для коляски
наверх