Учебная литература Книги по физике

20 грн Торг Смотреть курс
0.74 $
по курсу 27.10 грн
0.68 €
по курсу 29.20 грн
Хочу в подарок 
г. Киев Доставка
Нова Пошта
Интайм
Укрпошта
Добавлено: 01.06.2015
Отредактировано: 16.03.2017
Просмотров: 
ID: 15059178
Покупайте и продавайте безопасно
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
Пожаловаться на объявление
О безопасных покупках и продажах →
Подкатегория Литература, книги и журналы
Класс Учебная литература
Состояние б/у
Тип Книги по физике
А. А. Остроухов, Ст. Л. Стрижевський, М. Р. Цвелик, Ю. П. Цященко "Розв"зв'язування задач з курсу загальної фізики" (Практикум). Видавництво "Радянська школа", Київ, 1966 р., 504 стор

У цьому посібнику систематично викладено основні методи розв"зв'язування задач з курсу загальної фізики ( механіка, термодинаміка i молекулярна фізика, електрика i магнетизм, оптика, атомна i ядерна фізика).Задачі згруповані за відповідно до окремих розділів курсу. Викладені методи ілюструються розв"язання досить значної кількості завдань. Подані основні теоретичні відомості, потрибні для розв"зв'язування.

Таких книжок зараз не друкують.
Реально ЛОЖКА для препода.

*** Трофімова Т. В. "Довідник з фізики для студентів та абітурієнтів". М.: АСТ, Астрель, Профиздат, 2005 р. 400 с.
М'яка обл Стан: Дуже гарне.
Вага: 420 гр.

Посібник охоплює всі розділи курсу Ф. для Втузів: механіка, молекулярна фізика, термодинаміка, електрика та магнетизм, коливання хвилі, хвильова і квантова оптика, елементи квантової фізики атомів і молекул, елементи фізики атомного ядра і елементарних частинок. У 1-ій частині «Основи фізики» наводяться осн. поняття, закони і формули, приклади розв'язання задач, а також задачі для самостійного розв'язання. 2-а частина містить «Тлумачний словник фізичних понять» - дозволить читачеві швидко знайти і відновити в пам'яті необхідну інформацію.
Довідник допоможе студентам при підготовці до семінарів, заліків та іспитів. Він може бути корисний слухачам коледжів, підготовчих відділень та учням шкіл.
(Посібник можна назвати "Довідником з фізики" у звичному розумінні цих слів. Тут все, як у всіх - трохи теорії, приклади рішення задач (багато) і завдання для самостійного рішення.)

*** Жданов Л. С., Маранджян Ст. А. Курс фізики для середовищ. спец. закладів. Ч. 2: Електрика. Оптика. Атомна фізика. Изд. 2-е, стереотипне. М.: Наука. Глав. ред. Фізико-математичної літератури, 1968 р. 608 с.,
Палітурка: Твердий, звичайний формат. Стан добрий.

Справжній курс Ф. написаний для середовищ. спец. навч. закладів згідно з програмами Ф. 1962 р.
Особливу увагу авторами приділено роз'ясненню фіз. сенсу описуваних явищ і понять, а також принципу, збереження енергії. Автори прагнули викладати матеріал з точки зору сучасної Ф., в доступній формі ознайомити учнів з новими явищами в області Ф. і з їх використанням у техніці.
Кн. не один раз перевидавалася.

****** Римкевич, Андрій Павлович. "Збірник задач з фізики для 9-11 класів середньоі школи". - Харків: Оланд, 1999. - 224 с.: рис.
Язык: русский.

В кн. содержатся задачи по всем разделам курса физики 9-11 кл. средней школы (СШ). Расположение задач соответствует структуре учебных программ и учебников.
В данном сборнике помещены задачи из следующих разделов курса физики 9-11 классов СШ:
Основы кинематики, основы динамики, законы сохранения, механические колебания и волны, основы молекуляркно-кинематической теории, основы термодинамики, электрическое поле, законы постоянного тока, магнитное поле, электрический ток в различных средах, электромагнитная индукция, электромагнитные колебания, электромагнитные волны, световые волны, элементы теории относительности, световые кванты, действия света атом и атомное ядро.
Кн. переиздавалась более десяти раз на рос. и украинских языках.
Читать дальше ↓
Добавлено: 01.06.2015
Отредактировано: 16.03.2017
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх