Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Твердотопливный котел Wichlacz GK-1 (Вихлач)

23 000 грн
Добавлено: 11.10.2016
Просмотров: 
ID: 26729440
Подкатегория Обогреватели
Класс Котлы
Тип Твердотопливные котлы
В наявності є котли Wichlacz Польського та Українського виробництва.
2 - 3 доби горіння на одному завантаженні.
Опалення таким котлом в 4 - 5 разів дешевше газового!!!
Гарантія від виробника – 5 років.
ПАЛИВО: торф, вугілля, дрова, сміття, тощо

Опалювальна площа від 70 до 11400 метрів квадратних (від 10 до 1140 кВт)..

ДЗВОНІТЬ! +380979074626

ПЕРЕВАГИ КОТЛІВ «Wichlacz»:
- В котлах застосований метод верхнього пошарового спалювання палива (паливо горить як свічка зверху до низу) дозволяє більш економно спалювати паливо, ніж при звичайному методі горіння в загальному полум'ї.
- Метод верхнього пошарового спалювання палива дозволяє працювати котлу, практично, на будь-якому паливі (смітті) з великою вологістю і зольністю.
- Максимально збільшений розмір топки котла, дозволяє працювати до 3-х діб на одному завантаженні палива (дана характеристика може змінюватись в діапазоні 12-76 годин, в залежності від виду палива і теплофізичних властивостей будівлі).
- Котли сталеві, товщина використовуваного металу: 6 мм в котлах 10-65 кВт, 8 мм в котлах 75-120 кВт та до 10-12мм в котлах 250-1140 кВт.
- Розрахункове ККД котла 85% (в залежності від виду палива може змінюватися в діапазоні 82-89%).
- Точне регулювання температури і потужності котла (збільшення і зниження) в ручному режимі і автоматичному за допомогою кімнатного регулятора температури, або погодного регулятора, дозволяє економити до 50% палива, в порівнянні, із застосуванням простих котлів зі звичайним горінням.
- Автоматично підтримується задана температура теплоносія: від 35 до 90 ° С (20-50% часу роботи паливо в котлі знаходиться в стані тління) як результат більш тривалий період роботи на одному завантаженні і відсутність перевитрати палива).
- Застосований принцип омивання колосників - колосники виконані у вигляді товстостінних труб, в яких циркулює вода (котел максимально захищений від прогорання).
- Гвинтові притиснення ручки на котлі дозволяють легко і максимально щільно закривати дверцята котла.
- Широкі похилі дверцята топки зручні для обслуговування і завантаження насипного палива, і дров великих розмірів.
- В комплект поставки котла входить: котел, автоматика, вентилятор подачі повітря, поворотне димохідне коліно (що дозволяє встановити димар з будь-якого боку котла, тільки для котлів до 65 кВт).
- При необхідності котел комплектується додатково бойлером непрямого нагріву гарячої води для побутового та промислового використання контрольований автоматикою.
- Котел не вимагає постійного догляду, достатньо раз на 2-3 тижні прибрати з котла золу, яка легко видаляється.
- Спеціальна трубна система теплообмінника, дозволяє легко почистити котел, тим самим підвищити ефективність роботи.
- Котел простий в обслуговуванні і експлуатації (не вимагає кваліфікованого персоналу).

УДОСКОНАЛЕНА СИСТЕМА ПОДАЧІ ПОВІТРЯ.
Багато-потокова подача повітря в топку, з перемиканням шарів спалювання палива дозволять правильно спалювати неякісне паливо.
Точний напрям руху повітря в камері, забезпечують спеціальні отвори, форсунки.
Швидке розпалювання котла - котел обладнаний спеціальною ручкою подачі повітря в верхній шар, що дозволяє розтопити котел за 5-10 хвилин, навіть на вугіллі.
Чистка котла - котел обладнаний спеціальною ручкою подачі повітря в нижній шар, що дозволяє легко почистити котел (допаліть недогоріле паливо на дні котла). Також ця ручка дозволяє використовувати котел в режимі простого котла з простим (нижнім) горінням палива.

ПАЛИВО ДЛЯ КОТЛА - Для нашого котла застосовні різні види твердого палива - торф, вугілля, вугільні відходи, пелети, тирсобрикети, дрова, деревні матеріали, тверді побутові відходи, сміття і т.п. Метод верхнього пошарового спалювання палива дозволяє працювати котлу практично на будь-якому паливі (смітті) з великою вологістю і зольністю.

Котел простий в обслуговуванні і експлуатації.
Читать дальше ↓
Добавлено: 11.10.2016
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх