Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Твердопаливний котел PEREKO Alfa Plus18kW

22 084 грн Смотреть курс
852 $
по курсу 26.06 грн
714 €
по курсу 30.95 грн
г. Львов Доставка
Интайм
Добавлено: 20.01.2016
Отредактировано: 01.07.2017
Просмотров: 
ID: 18692899
Подкатегория Обогреватели
Состояние новый
Класична модель
з сучасною електронікою
Цей котел обладнаний на заводі контролером системи LOGIC. Він регулює роботу насосів і наддувного вентилятора. Котел працює в складних системах з насосами ЦО та ГВП, а також (завдяки великому запасу потужності) в будинках з великими потребами у теплі.
Максимально просте обслуговування
Корпус, обшивку та додаткові елементи цього обладнання ми підібрали таким чином, щоб спростити їх обслуговування. Згаданий контролер прискорює розпал котла. Розширені дверцята злегка підняті вгору, полегшують завантаження палива. Далі, у швидкому звільненні решітки від попелу допомагає ручний важіль, розташований збоку котла. Ми також зробили зміни всередині самої конструкції. Їх не можна побачити неозброєним оком, але ефект від подовженого обороту горючих газів можна помітити у вигляді подовженого до 18 годин часу згоряння, а також меншого споживання палива.
Дрібниці, які обмежують тепловтрати
Ми одні з небагатьох виробників, хто оснащує свої котли регульованими дверками. Якщо утворюється нещільність в результаті частого використання дверки, ви завжди зможете відрегулювати її на достатньому рівні герметичності.
Гарантія солідності
Котел Alfa Plus зроблений на солідній базі. Його перевірена конструкція і ретельний виробничий процес забезпечують довгі роки економічної роботи. Гарантійні терміни для цієї моделі: 2 роки гарантії на запчастини, 6 років гарантії на герметичність теплообмінника і 10 років на герметичність зварних швів.
Читать дальше ↓
Добавлено: 20.01.2016
Отредактировано: 01.07.2017
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
наверх