Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Татуаж бровей, глаз (стрелка) в Черновцы. Мастер татуажа губ выезд на дом.

120 грн Смотреть курс
4.60 $
по курсу 26.08 грн
3.73 €
по курсу 32.15 грн
г. Черновцы
Добавлено: 18.07.2014
Отредактировано: 20.02.2018
Просмотров: 
ID: 10034971
Подкатегория Красота и здоровье
Красота и здоровье Татуаж и пирсинг
Зробити татуаж брів Чернівці, татуаж губ і татуаж очей (стрілка) з виїздом додому по Чернівцях ви можете, звернувшись в нашу компанію. Пропонуємо якісний перманентний макіяж (татуаж) в Чернівцях.

На сьогоднішній день перманентний макіяж - це практичний спосіб виглядати білі і виразно, без необхідності використання декоративної косметики кожен день. У вас завжди буде ідеальна форма брів і губ, ваші очі будуть виразними, більше немає необхідності купувати дорогу косметику і постійно оновлювати макіяж в перебігу дня.

Викликати майстра з татуажу Ви можете щодня з 8-00 до 18-45!


Татуаж брів виконується з виїздом додому по Чернівцях. На початку, ви обговорюєте всі ваші запитання щодо процедури татуажу, далі майстер татуажу в Чернівцях завдає ескіз олівцем, після чого слідує розтушовка пігменту. Не кожній жінці потрібна повна розтушовка ескізу брів - шатування.


На даний момент найбільшою популярністю користується волосковий татуаж (волоскова техніка нанесення татуажу). Виконаний у даній техніці перманентний макіяж робить брови найбільш природними і натуральними. Наш майстер підбере найбільш відповідний колір пігменту, підкаже, в якій техніці перманентний макіяж буде найбільш актуальний для вас.
Після того як ви зробите татуаж, у вас буде отличный внешний вид в любой ситуации: на пляже, в сауне, в бассейне. Больше нет необходимости переживать за «поплыв» глаза, или помаду, которая стерлась. Татуаж и Коррекция татуажа в Черновцах выполняется на высоком уровне и по доступной цене. Также предоставляем услуги выведение татуажа.

Центр Имиджа - салон красоты и стиля у Вас дома.

Вызвать мастера татуажа на дом можно ежедневно с 8.00 до 18.30. Выезжаем в любые районы города + возможен выезд в пригород.
Читать дальше ↓
Добавлено: 18.07.2014
Отредактировано: 20.02.2018
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх