Вы удалили это объявление из сайта и его нельзя восстановить
!
Объявление устарело

Словарь иноязычных слов. Пустовит. Делопроизводство.

40 грн Доставка
Нова Пошта
Укрпошта
Добавлено: 11.03.2016
Отредактировано: 18.11.2016
Просмотров: 
ID: 19657663
Подкатегория Литература, книги и журналы
Класс Словари
Состояние б/у
Тип Толковые словари
Словник іншомовних слів; 23 000 слів та термінологічних словосполучень / Уклад. Л.О. Пустовіт та ін. - К. : Довіра : Рідна мова, 2000. - 1018 с. - (Бібліотека державного службовця. Державна мова і діловодство).
ISBN 966-507-049-5

Запропонована книга — незамінний щоденний помічник службовця будь-якого рангу, банкіра, викладача, підприємця, оскільки вміщує щонайширше коло ділових паперів, а саме: найсучасніші зразки листів, протоколів, заяв, угод, актів, договорів та інших документів. Кожен із розділів доповнений російсько-українським словничком відповідних термінів і словосполучень, найхарактерніших для сфери справочинства. Особливістю цього видання є те, що довідник відповідає на питання: як оформити документ, розташувати його основні реквізити; як зареєструвати власну підприємницьку діяльність; як назвати мешканця того чи іншого населеного пункта; як уникнути граматичних помилок і використати графічні скорочення слів; як правильно вжити назву певної спеціальності.

Словник містить близько 23 тис. слів і термінологічних словосполучень, що ввійшли в різний час до складу укр. літературної мови. Видання охоплює загальновживану лексику і загальнопоширені терміни з різних галузей знань, серед яких і нещодавно зафіксовані нові слова та значення слів. Словникова стаття подає тлумачення слова, етимологію (довідку про його походження), найуживаніші фразеологічні сполуки і термінологічні словосполучення. Словник розрахований на широке коло читачів.

Настільна книга будь-якого поважаючого себе діловода. Вірне тлумачення сенсу загальновживаних слів, дозволяє будувати правильні граматичні структури, уникати тавтологій.
Словник в чудовому стані. Словником не користувались.
Дешвше ніж на "Ринок Петрівка".
Пересилаю.
Читать дальше ↓
Добавлено: 11.03.2016
Отредактировано: 18.11.2016
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
наверх