Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Кроссовки triumph iso 2

950 грн Доставка
Нова Пошта
Смотреть курс
33.94 $
по курсу 27.99 грн
29.83 €
по курсу 31.85 грн
г. Долина (Ивано-Франковская обл.) Доставка
Нова Пошта
Добавлено: 10.04.2018
Отредактировано: 07.09.2018
Просмотров: 
ID: 49288680
Подкатегория Женская обувь
Класс Кроссовки
Производитель Saucony
Размер 37, 38, 40, 42
Состояние новый
40-42 р 1150 грн
Тепер настав час EVERUN - сучасна технологія пом'якшення, яка забезпечує повернення енергії (до 83%). Він характеризується високою міцністю та постійною амортизацією під час бігу. Saucony вводить кращу амортизацію ближче до підніжжя бігуна, ніж коли-небудь, через 3 мм шар пінопласту EVERUN безпосередньо під вставкою.

Saucony Triumph ISO 2 поєднує в собі найновіші проміжні рішення в дуже легкому та динамічному дизайні. Створена для бігунів з нейтральною стопою, що прагне до високого рівня м'якості під рукою, енергія повертається завдяки новітній технології EVERUN. Для цього ISOFIT гарантує дуже гарне прилягання до ноги .

Крім впровадження технології EVERUN, верхня частина взуття змінюється. Відставка від традиційного способу з'єднання матеріалів на користь відомих технологій FlexFilm (еластичні ремені), що підвищують міцність, краще затискання стопи, зменшує вагу взуття та ризику роздратування. Крім того, нова підошва TRI-Flex з подушкою EVERUN дозволяє ефективно розпорошити сили удару по більшій площі, забезпечуючи додатковий привід.

Верхній виготовлений з матеріалу RunDry, в б ERy хорошою повітропроникністю, добре ведеться з видаленням вологи . Скульптор устілка зроблено з легкого і амортизує EVA, добре гасить удар, це дає велике почуття комфорту , навіть під час тривалих тренувань . Відбивні елементи на п'яті для поліпшення видимості після темноти або під час вечірніх тренувань. Підошва була закрита гумовою гумою XT-900 у місцях, особливо підданих зносу, міцними, забезпечує дуже хорошу адгезію, Крім того, на підошві, в стратегічних місцях використовується каучук IBR +, дуже легкий, забезпечує додаткове пом'якшення, краще відчуття, зберігаючи при цьому тривалість і комфорт. Верхня частина п'яти дуже добре оброблена, вона дуже м'яка, що зменшує роздратування або стирання "ахіл". Крім того, каблук затягувався "Легким опорним каркасом" і стабілізувався стопи при роботі.
Читать дальше ↓
Добавлено: 10.04.2018
Отредактировано: 07.09.2018
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
резиновые сапоги, туфли глубокие купить в днепре, купить зимние ботинки женские италия франция
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх