Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Поновлення на роботі, стягнення заборгованості (восстановлении на работе, взыскании задолженности)

240 грн Смотреть курс
10.08 $
по курсу 23.81 грн
9.09 €
по курсу 26.40 грн
г. Киев
Добавлено: 18.11.2019
Отредактировано: 26.11.2019
Просмотров: 
ID: 68328433
Рубрика Юридические услуги
Юридические услуги Представительство в суде, Составление документов, Трудовые споры, Услуги адвоката, Юридическая консультация
ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ.

Юридичні послуги, які Ви можете отримати:

1)поновлення на роботі;
2)стягнення боргу по заробітній платі.

Якщо Ви не знайшли послуги, яка Вам потрібна, це не означає, що я її не надаю. Запитуйте!

Підготую позовну заяву для звернення до суду, представлю Ваші інтереси в суді!

Декілька слів про себе. Я Адвокат, більше 10 років юридичної практики. Більше 7 років працював в суді, писав судові рішення, знаю роботу суду з середини. Добре відомо по яких причинах суд може відмовити Вам в прийнятті Вашого позову чи відмовити в його задоволенні.

Вказана обставина дозволяє мені як адвокату максимально якісно надати Вам юридичну послугу для того щоб Ваша справа в суді була виграна.

Буває так, що люди в яких маються проблеми юридичного характеру намагаються самостійно захистити свої права та складають документи для звернення до суду використовуючи шаблони з інтернету чи користуються послугами некваліфікованих правників.

Як результат часто такі позови залишаються судом без руху, а в подальшому і повертаються позивачу не прийнявши його до розгляду. Часто такі обставини породжують в людей думку, що в нашій країні захистити свої права не є можливим.

Хоча насправді, зазвичай, проблема в тому, що людина звернулася до суду за захистом своїх прав належно не оформивши документи.

Я даю Вам 100% гарантію прийняття Вашого позову судом та відкриття провадження в справі. Також даю 100% гарантію, що у випадку відмови в задоволенні Вашого позову судом – поверну сплачені адвокатські послуги.

Хочу повідомити, що на даний час діє акція – знижка 35% на юридичні послуги при умові залишення відгуку. Тобто Ви пишете декілька речень про Ваші враження від роботи адвоката, наданих ним юридичних послуг і отримуєте можливість скористатися вказаною скидкою.

Дана пропозиція буде діяти обмежений час тому не втратьте можливість скористатися доволі значною знижкою на послуги адвоката.

Часто зараз люди жаліються, що в наш час адвокатські послуги дуже дорого коштують і тому вони зволікають вирішення своєї юридичної проблеми.

Скидка 35% на всі юридичні послуги є досить значною тому дійте!

Консультацію адвоката Ви можете отримати безкоштовно. Тому, якщо є запитання - телефонуйте!

Читать дальше ↓
Добавлено: 18.11.2019
Отредактировано: 26.11.2019
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Мне интересно только устаревшее объявление. Посмотреть
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх