Ваше объявление удалено модератором и находится в Архиве.
Причина удаления: Объявление удалено из-за нарушения п. 14.3.12 Соглашения о предоставлении онлайн-сервисов: Запрещается дублировать одинаковые предложения с одной или разных регистраций (определяется модератором). Для успешной публикации объявления ознакомьтесь с рекомендациями или обратитесь в Службу заботы о пользователях..
Если у вас остались вопросы, вы можете задать их тут: Помощь

!
Объявление устарело

Меблі без накрутки, проекти ВІЯР, Кухні, Шафи купе, Комоди, Прихожі, Спальні, Дитячі

Цена договорная
Вся Украина
Добавлено: 15.09.2020
Отредактировано: 16.09.2020
Просмотров: 
ID: 91299919
Рубрика Другие услуги
Ми займаємося розробкою технічної документації під Ваш індивідуальний проект і оформленням замовлення для онлайн-конструктора в компанії "ВіЯр" у Львові та районах. Замовляючи проект мебелі у нас через спеціальну програму "ВіЯр" Ви повністю контролюєте вартість Ваших меблів, якість, терміни виготовлення, спосіб доставки, а до того ж Ви економите свої гроші тому що все відбувається відкрито!Ви можете вибрати хто буде збирати і встановлювати Ваші меблі:- Ви по наданим нами інструкціям зборки, чітким онлайн супроводом(економ варіант)

- Наші професійні працівники

- Інша компанія по збірці меблів.Маючи готовий проект від нас, ви платите тільки за матеріали/фурнітуру/аксесуари наповнення і вартість послуг по обробці матеріалів (розпил, свердління, крайкування і т.д.). По суті це купівля індивідуальної мебелі по СОБІВАРТОСТІ. Це набагато дешевше, ніж купувати готові меблі, не говорячи про індивідуальні проекти.

Бонусом надаєм свою чималу знижку на матеріали і фурнітуру, котру ділимо між нами 50/50, тобто якщо знижка на "ВіЯр" 1000грн то 500грн економії Ваших і 500грн наших.Проект деталіровки з замовленням кухонь, шаф, дитячих та інших меблів.

Вартість розрахунку деталіровки проекту 15% від чеку з "ВіЯр".(Термін 2-4 робочих дні) після замірів на обєкті.

Виїзд на заміри у Львові з прорахунком і дизайном проектом- 600грн. При замовленні з нашими послугами зборки та монтажу- заміри і дизайн проект БЕЗКОШТОВНИЙ!Вартість розрахунку проекту+зборка і монтаж нашими працівниками 45% від чеку з "ВіЯр"Доставка здійснюється службою доставки "ВіЯр" (дешевше ніж таксі) за додаткову плату, звісно можливо забрати і власним транспортом. Розвантаження здійснюється тільки силами замовника.Телефонуйте або пишіть, проконсультуємо індивідуально, та розповімо детальніше про етапи замовлення.
Читать дальше ↓
Добавлено: 15.09.2020
Отредактировано: 16.09.2020
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх