Поскольку у вас нерабочее время, номера телефонов на объявлениях отсутствуют.
Если вы работаете и готовы принимать звонки, настройте рабочий график.

Готовий бізнес під ключ. Інтернет магазин на Prom

2 000грн Смотреть курс
70.32 $
по курсу 28.44 грн
58.14 €
по курсу 34.40 грн
г. Киев
Добавлено: 23.11.2020
Отредактировано: 24.11.2020
Просмотров: 
ID: 91219714
Покупайте и продавайте безопасно
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
Пожаловаться на объявление
О безопасных покупках и продажах →
Рубрика Бизнес и партнерство
Бизнес и партнерство Идеи для бизнеса, Дропшиппинг, Оптовые продажи, Поставщики, Продажа готового бизнеса, Франчайзинг, франшизы
Ви бажаєте відкрити бізнес але не знаєте як.
У вас дуже багато запитань і ви хочете знати відповіді на них, як не прогоріти в бізнесі і тд...

Маю для вас хорошу пропозицію по відкритті бізнесу на Пром.юа
Ви станите власником свого інтернет магазину і зможете заробляти біля 1000 гривень кожного дня, можна і більше!
Даний вид бізнесу може служити вам як основним джерелом доходу так і додатковим, так як багато часу він у вас забирати не буде.

Для чого я вам потрібнен, якщо на промі відкрити магазин не так і важко?:
-надам вам надійних поставщиків у яких більше 20000 товарів, і головне вам не потрібно вносити ці товари вручну, вся процедура імпорту займе 30 хв вашого часу.
- кілька уроків на яких навчу вас заробляти гроші сидячи на дивані.
- 2 тижня підтримки для того щоб ви зрозуміли цей бізнес до найменших деталей, і коли 2 тижні пройде ви спокійно можете писати мені, для вас я на зв'язку.

Про себе: звати мене Володимир, 27 років,2 роки я був в даному бізнесі і завдяки наставнику в якого 10 років досвіду в продажах товарів через інтернет встиг не погано наростити обороти в своєму бізнесі. За 2 роки я відкрив 4 власні інтернет магазини (3 на промі та 1 на розетці). Пів року тому я успішно продав магазини, у зв'язку з переїздом за кордон(нещодавно повернувся в Україну), і завдяки своєму досвіду можу допопогти вам також заробляти не виходячи з дому.

Відповіді на питання які у вас виникнуть:

-Я і сам можу відкрити магазин на промі, для чого ще
платити? - Можете, але без досвіду буде складнувато, ви більше грошей злиєте на рекламу, недобросовісних поставщиках, помилках. А зі мною ви отримаєте все готове.

-Потрібно закуповувати товар? - Ні, я надам вам контакти поставщиків з якимим сам співпрацював, і за руку проведу вас до ваших перших продаж!

-В інтернеті багато хто пропонує такого роду послуги, чим ти кращий? Знаю, сам вчився в не одного інфо-бізнесмена, щось вдало а щось не дуже. В основному всі пропонують продавати товари через одностраничні сайти на Фейсбук та інстаграм, сам деколи цим балуюсь, але там все на багато складніше, а на промі реклама включена маєш більше замовлень, виключена - менше, але маєш!

-Як проходить навчання? - Можемо зустрітись особисто або ж ми можемо поспілкуватись по скайпу або вайберу, через TeamViewer(показ свого екрану) я вас всього навчу.

-Чи можемо ми спочатку поговорити? Так, звичайно, також через вайбер або скайп, я покажу замовлення, відправки, скільки заробив і тд. Я вам розкажу нюанси цього бізнесу і ви вже собі будете думати чи підходить вам таке чи ні.

-Я працюю на роботі, але звільнятись ще не хочу, чи зможу я займатись цим? Так, я також з цього починав. Розкажу як було в мене, на телефон я встановив всю необхідну інформацію, програму пром.юа, прайси поставщиків, і спокійно йшов на роботу, бачив коли прийшло замовлення, виходив на коридор і телефонував клієнту, потім скидав замовлення поставщику і готово. Найсмішніше те що я так заробляв більше ніж на роботі, і пізніше звільнився.

- Як проходить відкриття? - Для того щоб повноцінно запустити свій магазин як правило ми засідаємо на 2-4 години та за один раз все робимо, можемо розділити на 2 короткі уроки. За ці кілька годин ми зробимо все щоб у вас був повноцінний інтернет магазин. Після цього я дам вам кілька домашніх завдань і все готово. Звичайно що по ходу у вас будуть виникати питання, на які я буду відповідати щоб ви засвоїли інформацію. Також у вас буде особистий менеджер від прома який також вам буде допомагати на протязі всього часу вашого бізнесу.

-В інтернеті є пропозиції з продажу товарів де обіцяють 4000 грн в день не сильно напрягаючись, чому мені не піти туди? Знаю стикався, вчився в одного з них, але: 1. Ціна там на багато більша. 2. Інформації на багато менше. 3. 4000 в день тут також можливо, для цього потрібно продавати маржинальний товар, інвестувати більше в рекламу і більше працювати.
Я також можу вам пообіцяти що ви будете заробляти тисячі в день, але я говорю як є, як получалось в мене і в людей яким я відкривав магазини. Також багато залежить від вас.

-Чи потрібно реєструвати ФОП? - Ні, на початку не потрібно, коли ви вже наберете хороших оборотів тоді зможете зареєструвати.

Від вас потрібно:
- бажання розвиватись
- комп'ютер, телефон і хоча б 2 години вільного часу в день
- 2000 грн за мої послуги і 5000-6000 грн на відкриття інтернет магазину.

Що ви отримаєте за 2000 грн
-разом відкриваємо інтернет магазин від нуля до перших продаж.
-Поставщиків з близько 20000 різних товарів (можу дати і більше)
-Кілька годин навчання, на яких розкажу і покажу всі процеси даного бізнесу.
-Я розкажу вам крутий лайфхак як ви можете зекономити при відкритті магазину (максимальна економія була 4000 грн, тобто клієнт заплатив мені 2000 а зберіг собі 4000 грн, вигідно?)
-Купу крутих порад як працювати з клієнтами, як не отримати жодного негативного відгуку, і ще багато рекомендацій.
- 2 тижня підтримки, відповіді на ваші запитання

Можу надіслати моє відео на ютубі де я розказую та показую свій кабінет з аналітикою і доходами.

Якщо у вас ще залишились запитання прохання писати або дзвонити, все розкажу і покажу +380987750927
Читать дальше ↓
Добавлено: 23.11.2020
Отредактировано: 24.11.2020
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх