Адвокат з земельних спорів / допомога для отримання земельних ділянок

Цена договорная
г. Киев
Добавлено: 13.02.2020
Отредактировано: 20.02.2020
Просмотров: 
ID: 73168763
Покупайте и продавайте безопасно
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
Пожаловаться на объявление
О безопасных покупках и продажах →
Рубрика Юридические услуги
Юридические услуги Ведение гражданских дел, Ведение переговоров, Досудебное урегулирование споров, Ликвидация предприятия, Обжалование завещания, Обжалование решения суда, Оформление лицензий, Оформление наследства, Представительство в суде, Регистрация ООО, Регистрация бизнеса, Регистрация предприятий, Регистрация торговой марки, Регистрация юридического лица, Составление договоров, Составление документов, Составление жалоб, Трудовые споры, Услуги автоюриста, Услуги адвоката, Юридическая консультация, Юридический аутсорсинг
ГРАМОТНИЙ АДВОКАТ ПО ЗЕМЕЛЬНОГО ПРАВА ВИРІШИТЬ тривалу суперечку і проблеми землеволодіння.
Найціннішим і надійним капіталом не є доларові депозити, не акції великих компаній і навіть не золоті злитки. Як відомо, найбільш прибутковою матеріальною цінністю є земля - ​​універсальний ресурс для виробництва інших матеріальних благ, який ніколи не знецінюється. Питання і суперечки щодо земельних справ віднесені до окремої галузі юриспруденції - земельному праву, в якому спеціалізується юрист по земельних справах.
Усвідомлюючи цінність землі, власники серйозно ставляться до узаконення всіх моментів, пов'язаних з юридичною стороною землеволодіння, і важлива роль у цьому відводиться адвокатам по земельних спорах.

ЦІННА ДОПОМОГА ЮРИСТА ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ СПОРІВ У СПІРНИХ ПИТАННЯХ.

Як показує практика, земельні спори є найбільш непримиренними і жорстокими в адвокатській і судовій практиці: власники і претенденти на землю борються за кожен метр ділянки, роками ведуть спір про позначення меж своєї території, оскаржують право успадкування на земельну ділянку навіть з близькими родичами. Це не дивно: земля як майно - це запорука і гарантія матеріального благополуччя не тільки для нинішнього власника, а й для його спадкоємців. Тому адвокат по земельному праву потрібен практично на будь-якому етапі вирішення земельного спору, щоб в майбутньому убезпечити власника і його потенційних спадкоємців від всіляких проблем.

Для отримання консультації дзвонить в будь-який зручний час.

Надаємо професійний юридичний захист у всіх сферах права.

Для Вас працюють 9 адвокатів і чотири юриста.

Стаж за юридичними спеціальностями від 6 до 38 років.

Двоє з нашої команди мають науковий ступінь кандидата юридичних наук.

Всі працювали в експертних організаціях, державних органах влади, в тому числі вищих.

У нас немає випадкових людей, у нас всі відповідають один за одного.

Також у нас немає секретарів, Вам завжди відповідає адвокат.
Наши контакти:

Global Deal Law

Адвокат це професійний захисник ваших прав, свобод і законних інтересів.

Робота адвоката в більшості своїй це складний творчий процес.

За звичайними на перший погляд елементами адвокатської роботи, такими як підготовка позову до суду, написання скарги або підготовка правової позиції захисту в суді, часто криються дні і ночі кропіткої роботи.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

комплексно

Ми супроводжуємо клієнта на всіх етапах процесу: від першого дзвінка до отримання позитивного рішення суду.

оперативно

Забезпечуємо виїзд адвоката до підзахисного в будь-який час дня і ночі. Адвокат може зустрітися з клієнтом за місцем проживання, роботи, а також в лікарні, СІЗО.

надійно

Ми беремося тільки за справи, за якими можемо дати позитивний прогноз. Це дозволяє нам підтримувати бездоганну репутацію.

конфіденційно

Забезпечуємо безпеку особистих даних підзахисного. Добиваємося відшкодування будь-якого збитку репутації клієнта.

Відносно конкретної справи, конкретної проблеми Клієнта, адвокат професіонал повинен скрупульозно встановити всі факти, що мають правове значення, зібрати всі необхідні докази, визначити законодавство, яке підлягає застосуванню в даному випадку, проаналізувати всі причинно-наслідкові зв'язки, і тільки тоді зробити висновки і прийняти точні рішення.

При цьому професійний адвокат повинен керуватися виключно інтересами Клієнта і працювати на результат.

ВАШІ ВИГОДИ ВІД ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

Ви не працюєте з паперами.

Наші адвокати збирають і подають всі документи у відповідні органи.

Ви можете не бути присутнім в суді особисто.

Якщо це необхідно, наш юрист працюватиме від вашого імені.

Ви зможете компенсувати витрати.

Витрати на адвоката можна стягнути з сторони, що програла.

Ви отримаєте вузькоспеціалізовану допомогу.

З вами працюватиме адвокат зі спеціалізацією по вашій статті.

Ви отримуєте безкоштовну консультацію.

Ви зможете зв'язатися з нами в режимі 24/7.

Ми працюємо без перерв і вихідних, а також у святкові дні, тому отримати консультацію юриста ви можете в будь-який момент.

Як ми досягаємо успіху?

1.Ініціатіва. Віра в цілі. Дух змагання.
Коли спір почався ми просто хочемо виграти, довести, допомогти.

2. Детальне знайомство з Вами.
Вникнути в суть питання, зрозуміти один одного. Тут Ви зрозумієте, чи ми підходимо Вам, а ми повинні зрозуміти, як ми зможемо бути для Вас максимально корисними. Ми сформулюємо задачу, врахуваємо всі побажання і деталі.

3. Ретельна підготовка
Це найважливіший етап. Без належної підготовки можна втратити додаткові сили і засоби в подальшому. На цьому етапі проводиться збір документів і отримання інформації та доказів. Відбувається аналіз отриманих даних, ризиків, можливих результатів. Проводяться консультації з командою адвокатів і сторонніми фахівцями.

4. Правильний вибір тактики і стратегії
Після аналізу отриманої інформації і зроблених висновків ми розбираємо всі складні дії на етапи. Моделюємо ситуацію, можливі наслідки і варіанти виходу з них. Прораховуємо терміни справи, ризики і витрати.

5. Боротьба
Забезпечуємо своєчасне звернення до суду і подальші дій з мінімізацією помилок. При необхідності зберігаючи конфіденційність і інтригу в доказах, і непередбачуваність наших діях для опонентів.

6. Арешт активів
Без арешту активів, рахунків, рухомого або нерухомого майна боржника, перспективи виконання позитивного рішення суду можуть бути туманні. У чому важливо зробити все, щоб добитися арешту активів. Для цього ми вчасно вживаємо всіх можливих процесуальних заходів.

7. Процесуальна боротьба за правилами
Боротьба в суді завжди повинна відбуватися в рамках закону і моральних правил. Весь процес повинен бути документально зафіксований. Тільки так можна змусити противника, навіть явно порушує закон тремтіти, а суд працювати в рамках закону, а нам закласти основу майбутньої перемоги або шанс у вищих інстанціях. Тільки дотримання процесу судочинства при порушенні його іншими учасниками процесу може врятувати навіть саму згубну ситуацію у вищих судових інстанціях.

8. Ясна позиція в суді
Після того, як була якісно проведена підготовка, здобуті докази, обрана тактика і стратегія, всі процесуальні події оформлені письмово, заарештовані потрібні активи, залишається грамотно і зрозуміло викласти нашу позицію в суді і бути готовими до відповіді на всі питання .

9. Контроль судових процесів і доказів
Ми жорстко контролюємо всі судові процеси, вчасно надаємо докази і стежимо за їх збереженням.

10. Використання паралельних заходів
Це ті дії, які або зможуть підсилити нашу позицію, або вчасно вирішити проблему. До паралельних заходів можна віднести: додаткові або зустрічний позов; укладання угод; підготовка документів; встановлення фактів; реєстрація прав; видобуток інших доказів і тп.

11. Адекватна і своєчасна реакція на дії опонентів
Реакція може бути блискавичною або спеціально сповільненій, але все вона повинна бути своєчасною.

12. Уточнення позиції. Перемога!
Уточнення позиції потрібно, коли все або майже все обставини і докази розкриті. Воно дозволяє оформити загальну картину обставин, внести останні корективи, закріпити факти і завершити нашу з Вами перемогу.
Читать дальше ↓
Добавлено: 13.02.2020
Отредактировано: 20.02.2020
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх