Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Робота в Чехії !Офіційно!

От 18 000 грн / месяц Смотреть курс
696 $
по курсу 25.85 грн
598 €
по курсу 30.09 грн
Вся Украина
Добавлено: 04.01.2017
Просмотров: 
ID: 30017451
Подкатегория Вакансии
График работы Полный день
Тип занятости Полная занятость
Опыт работы Нет опыта
Требования к соискателю МИ ВИМАГАЄМО: > Готовність брати участь в наборі у Львіві, тільки на запрошення > Cпритність рук > 2 рази візити до Генерального консульства Чехії у Львові > Bідмінне здоров'я і фізичний стан > Hе прострочений заграничний паспорт > Український доказ кримінальної цілісності в Україні. І якщо ви за останні три роки перебування закордоном без перервно протягом більше 6 місяців, такщо ЦЕЙ ДОКУМЕНТ Навіть в цій країні. Тільки вибраним. > Bитяги з медичних записів від вашого лікаря > Бажання працювати.
Условия работы > МИ ПРОПОНУЄМО: > Мінімальна стартова зарплата 18000CZK+ допомога на житло > Після стажування (3 місяці) 20000 + житлову допомогу + бонуси > Після 1 года 22000,- CZK крон + допомога на житло + бонуси > Зарплата зараховується за 8 годині ранкові, денні або нічну зміни, з понеділка по п'ятницю і вихідні дні вільні > Додаткова відпустка (Ви маєте в Чехії по закону право на 20 днів відпустки на рік, і вам додається ще ) > МИ НЕ АГЕНСТВО!Ми шукаємо співробітників!
Нет описания
Читать дальше ↓
Добавлено: 04.01.2017
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
работа сиделки в киеве найти без посредников вакансии, все сайты вознесенска, работа в миргороде, свежие вакансии на сегодня в
наверх