Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Рождественский тур из Коломыи в Австрии и Германии

От 7 560 грн Смотреть курс
288 $
по курсу 26.27 грн
270 €
по курсу 32.55 грн
Вся Украина
Добавлено: 11.11.2016
Просмотров: 
ID: 27616980
Подкатегория Туристические услуги
Тип Организация поездок
Дата туру: 30.11.2016р.

Коломия - Лінц - Пассау - Гіфгорна - Вольфсбург - Берлін - Коломия

Тривалість подорожі: 8 днів.

Запис у групу до 14.11.2016р.
1 день 11.00 год. Збір групи. 11.30 год. Виїзд з Коломиї. Проїзд автобусом через Закарпаття, Угорщину. Нічний переїзд до Австрії.
2 день Зупинка на одній з бензозаправок з кафе в передмісті Лінца для сніданку та вмивання. Переїзд до Лінца. Під’їзд до гостелу. Залишення речей в камері зберігання гостелу. Поселення можливе після 14.00 год. Автобус залишається на відстої і тому всі пересування по місту група здійснює громадським транспортом. Екскурсія центром міста тривалістю 1.0 год. Відвідання музею Ars Elektronica. Поїздка на Pöstlingberg на фунікулері. Обід в кафе. Проїзд на казковому поїзді по печерах-гротах Grottenbahn. Вечір українського фольклору «Різдвяний Вертеп» в Лінці. Поселення в готель. Вечеря. Нічліг.
3 день 07.00 год. Сніданок. 08.00 год. Переїзд групи до Пассау (81 км). Автобус знаходитиметься на відстої тривалістю 9 год. Екскурсія по місту.
Старе місто Пассау розтягнулося в довжину по вузькій смузі суші між Дунаєм і Інном, в його архітектурі сильно відчувається італійський вплив, тому Пассау називають німецькою Венецією. Під час екскурсії по Пассау ми познайомимося з головними пам'ятками Пассау: Собором Святого Штефана - Катедральним собором Пассау, в якому знаходиться найбільший в Європі орган, Ратушною площею і комплексом Ратуші Пассау: Стара і Нова Ратуша, підвісним мостом через Дунай, сирітським домом Лукаса Керна , монастирським кварталом Пассау, Резиденцією архієпископів: Старим замком та Новою Резиденцією, місцем злиття трьох річок в одному місці-куточком трьох річок: Дунаю, Інна та Ільці. Під час екскурсії по Пассау відвідаємо церкву монастиря Нідернбург, в якій знаходиться усипальниця королеви Угорщини Гізели.
Обід. Вільний час для відвідання крамниць. 19.00 год. Нічний переїзд до Гіфгорна (Німеччина) 676 км.
4 день Зупинка на одній з бензозаправок з кафе в передмісті Гіфгорна для сніданку та вмивання. Переїзд до Гіфгорна. Під’їзд до гостелу. Залишення речей в камері зберігання гостелу. Поселення можливе після 14.00 год. Автобус залишається на відстої і тому всі пересування по місту група здійснює громадським транспортом. Екскурсія центром міста тривалістю 1.0 год. Переїзд громадським транспортом до музею млинів, Відвідання музею, Обід. Поселення в гостел. Вечір українського фольклору «Різдвяний Вертеп» в Гіфгорні. Вечеря. Нічліг.
5 день 07.00 год. Сніданок. 08.00 год. Переїзд до Вольфсбурга. Відвідання автомобільного заводу «Фольксваген». Обід. Відвідання виставочного комплексу «Автоштадт». Вечір українського фольклору «Різдвяний Вертеп» в Вольфсбургу. Повернення в Гіфгорн. Вечеря. Нічліг.
6 день 07.00 год. Сніданок. 08.00 год. Переїзд до Берліна (244 км). Оглядова екскурсія центральною частиною Берліна. Обід. Поселення в гостел. Вечір українського фольклору «Різдвяний Вертеп» в Берліні. Вечеря. Нічліг.
7 день 07.00 год. Сніданок. 08.00 год. Відвідання супермаркету на окраїні Берліна. Відвідання термального аквапарку поблизу Берліна. Нічний переїзд через Польщу.
8 день Прибуття до Коломиї.

Вартість туру:
270 € при групі 35 чол.
290 € при групі 30 чол.
310 € при групі 25 чол.
У вартість входить:

проїзд по всьому турі в комфортабельному автобусі;
проживання в гостелах або готелях з багатомісним розміщенням та сніданками,
супроводження представника фірми,
послуги екскурсоводів,
послуги по підготовці документів для відкриття віз,
страхування.

У вартість не входить:

харчування (обіди, вечері, сніданки після нічних переїздів),
проїзд громадським транспортом,
вхідні квитки в музеї, галереї, аквапарк,
при необхідності вартість консульського збору 35 євро,
вартість проїзду до візового центру для участі в співбесіді та здачі відбитку пальців для відкриття австрійської візи. Вартість відбитку пальців складає 760 Грн.
Читать дальше ↓
Добавлено: 11.11.2016
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх