Ремонт телевизоров в Львове. Мастер по ремонту телевизора дома Львов

80 грн Смотреть курс
3.01 $
по курсу 26.60 грн
2.36 €
по курсу 33.90 грн
г. Львов
Добавлено: 17.07.2014
Отредактировано: 20.02.2018
Просмотров: 
ID: 10016348
Покупайте и продавайте безопасно
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
Пожаловаться на объявление
О безопасных покупках и продажах →
Подкатегория Ремонт и обслуживание
Вид Ремонт бытовой техники
Ремонт телевізорів Львів. Відремонтувати телевізор у Львові
Ремонт Телевізорів у Львові. Відремонтувати телевізор зі Львова. Виклик телемайстра. Завдання нашої компанії, як можна якісніше надати послуги з ремонту телевізорів жителям міста Львів.

Телемайстерні -Ремонт За Заявкою- виробляє терміновий ремонт кінескопних, плазмових, Жк і Led телевізорів в будь-який зручний для Вас час. Виїжджаємо в усі райони Львова.

Перш ніж викликати майстра на дім, запишіть модель телевізора. Його можна побачити на задній панелі. Марки телевізорів під ремонт: Philips, Samsung, Sony, Panasonic, LG, Loewe, Sharp, Funai, Thomson, Grundig, Гуррен, JVC, Daewoo, Aiwa, Orion, Metz, Bang Olufsen, Gold Star, Supra, Shivaki, Toshiba, Erisson, Elekta, Rolsen а так само ремонт інших марок телевізорів зі Львіва.

→ Майстру по ремонту телевізорів потрібно повідомити: Марку і модель телевізора. Наприклад, SHARP, 32D44RU-BK. Більш докладно описати несправність, щоб при виїзді спеціаліст узяв потрібні деталі і зробив роботу за один приїзд. Це допоможе уникнути зайвих витрат.

По моделі ми визначимо діагональ і вартість ремонту телевізора. Сервісний центр по ремонту телевізорів надасть кваліфікованого майстра, який на професійному рівні проведе безкоштовну діагностику телевізора у Вас вдома.
Читать дальше ↓
Добавлено: 17.07.2014
Отредактировано: 20.02.2018
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх