Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Реєстрація на візу по всій Україні у Всі візові центри та робота в Польщі

Цена договорная
Вся Украина
Добавлено: 18.11.2016
Просмотров: 
ID: 27855601
Подкатегория Паспорт и виза
Працюємо по всій Україні через Нову Пошту. Швидко, дешево, якісно! Повна підготовка документів для отримання Бізнес, Закупівельної та Робочої, Туристичної візи в Польщу:
-Реєстрація
-Анкета
-Страхування
-Запрошення
-Бронь готелю

Пропозиція для жінок та чоловіків ! Бажаючих отримати запрошення на роботу до Польщі! Пропонуємо різні вакансії, допомагаємо з запрошенням та працевлаштуванням, а також орендою житла. Реєстрація в візовому центрі на чергу для відкриття візи та заповнення анкети безкоштовно!

Потрібно дві жінки на роботу на 27.11.2016р. та на 14.12.2016р.; 17.12.2016р,в м.Познань на завод (виробництво товарів з пластику). Житло безкоштовне, зарплата за місяць 2600злот.Графік роботи дві зміни по 12год

Робота в РП Польща! Потрібно чоловіків, жінок та сімейні пари на упаковку, фасовку продуктів харчування, продукція-морепродукти, овочі, бутерброди і т. д.Графік роботи по 10-12годин, шість днів робота, один день вихідний. Житло 200 злот вираховують з зарплати. Потрібно мати санітарну книгу, якщо немає видають.Оплата за мясяць 2800злот.

Працівник на склад! Робота на м'ясо- заводі на складі, перевозити ящики, складати ящики, допоміжні роботи. Зарплата: 10 зл/год нетто Графік: 8-10год/день, 5-6 днів на тиждень Проживання: безкоштовне, є кухня, ванна, 300 м від роботи Вимоги: наявність сан. книжки, якщо нема, є можливість виробити на місці (65 зл з зарплати вираховують) Харчування: на роботі є маленькі обіди, чай. Офіційне працевлаштування

Доступні ціни і оперативність виконання гарантуєм!

Питання задавайте за нижче поданими телефонами:
Читать дальше ↓
Добавлено: 18.11.2016
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх