Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Промислова підлога

Цена договорная
Вся Украина
Добавлено: 03.04.2019
Просмотров: 
ID: 55932472
Рубрика Напольные работы
Працюємо Івано-Франківськ Львів Тернопіль Хмельницький
Що таке промислові підлоги Промисловими підлогами називають покриття, здатні витримувати жорсткі навантаження різного виду: механічні, транспортні, вібраційні, термічні, хімічні, абразивні, та інші. Зазвичай такі властивості вимагаються від напольних покриттів на промислових Підприємствах. Мойках. Гаражах.Складських приміщеннях тому вони і отримали таке найменування.
Топпінги – спеціальні суміші, вживані для обробки поверхні бетонної підлоги з метою його зміцнення. В якості компонентів суміші застосовується цемент і наповнювачі. Речовини-наповнювачі характеризуються особливою стійкістю до стирання і твердістю. Вони-то і змінюють властивості бетонної підлоги в кращу сторону. Переваги бетонної підлоги з топпінгом Бетонна підлога після нанесення топпінгу набуває цілий комплекс переваг:
• Підвищена стійкість до ударів. Стать буде захищений від вибоїн і відколів, що походять від випадкового падіння предметів.
• Протидія стирання. При обробці топінгом поверхні бетону марки М 350, його міцність придбає властивості марки М 800. Подібна обробка здатна збільшити термін служби підлоги в п’ять разів.
• Поверхня бетону перестає порошити.
• Підлога набуває стійкість до агресивного впливу бензину, машинного масла, дизельного палива.
• Антистатичні властивості, здатність відштовхувати пил.
• Гігієнічність, особлива простота в догляді та очищенні від всякого роду забруднень.
• Декоративність поверхні. Введення до складу зміцнюючих частинок з фарбувальними пігментами здатне надавати підлозі не тільки яскраве забарвлення, але і своєрідну фактуру
Читать дальше ↓
vcbcbccvbcb
Добавлено: 03.04.2019
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх