Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Продаю магнитный браслет "Zepter" новые в упаковке

1 400 грн Смотреть курс
54.05 $
по курсу 25.90 грн
46.61 €
по курсу 30.04 грн
г. Львов
Добавлено: 30.10.2014
Отредактировано: 19.12.2016
Просмотров: 
ID: 11843241
Подкатегория Украшения и бижутерия
Класс Мужские браслеты
Состояние новый
Магнитный браслет "Zepter" новый в упаковке. Диаметр-16.5 см
Сучасні, елегантні і витончені колекції ювелірних прикрас і аксесуарів розроблені як для жінок, так і для чоловіків для підкреслювання особистого стилю. Ювелірні прикраси з магнітною терапією позитивно впливають на Ваше здоров'я.
ПРО ЗДОРОВ'Я
Болезаспокійливий ефект магнітотерапії багато разів підтверджений досвідом тисячи людей, що використовували її.
Вважається, що магніти самі по собі створюють в організмі сприятливе середовище, що дозволяє прискорити процес одужання. Існує думка, що, коли потік крові проходить через магнітне поле, це стимулює кровоносну і нервову системи, підвищує рівень кисню в крові, покращуючи здоров'я.
За останніх 20 років дослідження, що проводяться у всьому світі в області магнітної терапії, привели до виникнення широкого спектру нових цілющих виробів, у тому числі і прикрас, здатних протистояти практично всім видам недуг: від артриту до проблем з кровообігом, від мігрені до синдрому німіючих плечей. Прикраси впливають на відповідні місця їх носіння: наприклад, браслети - на зап'ястя, руки і пальці, а намиста - на шию і плечі.
Завдяки нашим прекрасним творінням Ви можете бути тією, ким захочете - сміливою, зухвалою, плотською, соромливою, скромною, серйозною. Наші прикраси грайливі, забавні, шикарні, витончені або класичні. Поєднуйте за своїм смаком кулони, сережки, кільця і браслети, щоб виразити Вашу індивідуальність. Ви можете як вірити, так і не вірити в цілющі властивості магнітотерапії, але у будь-якому випадку Ви будете володаркою красивих прикрас, створених вмілими майстрами, стиль і якість яких відповідають рівню Ваших очікувань.
Читать дальше ↓
Добавлено: 30.10.2014
Отредактировано: 19.12.2016
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх