Вы удалили это объявление и оно находится в Архиве

!
Объявление устарело

Продаю брошку "Zepter" новую в упаковке

1 399 грн Смотреть курс
51.29 $
по курсу 27.28 грн
48.20 €
по курсу 29.03 грн
Хочу в подарок 
г. Львов
Добавлено: 30.10.2014
Отредактировано: 19.12.2016
Просмотров: 
ID: 11843317
Подкатегория Украшения и бижутерия
Класс Брошки
Состояние новый
Брошка Жаба "Zepter" новая в упаковке.
Прикраси "Zepter" це розкішне свято кольорів та стилів, усі вони мають покриття з родія та золота. Родій це розкішний метал, з виду платинових, знаменитий своїм блискучо білим кольором, високою відбивною здатністю та міцністю. Золотий колір, вибраний для наших прикрас, це колір із серії Гамільтон.

Прикраси створені із застосуванням особливої технології обробки поверхні, вживана лише висококласними майстрами своєї справи. Для м'якого матового свічення використовується метод піскострумної обробки, а кожна окрема деталь полірується вручну.

Деякі з прикрас "Zepter" інкрустовані всесвітньо відомими кристалами Swarovski чудової якості. Кубічні циркони по своїй формі нагадують справжні діаманти, і це одна з найбільш визначних рис нашої колекції – прозорі та бездоганні, зафіксовані вручну, камінці.
Особлива чарівність цих кристалів виявляється в ефектних романтичних кулонах у вигляді серця, сяючих незвичайної краси кольорами: витонченим і жіночним рожевим або трохи більш глибоким синім. Для прикрас з перлами ми використовуємо скляні «перлини», покриті лаком, кожна з яких ретельно закріплюється, що забезпечує належну якість і довговічність.
Читать дальше ↓
Добавлено: 30.10.2014
Отредактировано: 19.12.2016
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх