Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Плитка фасадная "Каменная кладка пазогребнева малая"

102 грн Смотреть курс
3.82 $
по курсу 26.70 грн
3.23 €
по курсу 31.60 грн
г. Гнивань Доставка
Самовывоз
Добавлено: 22.04.2016
Отредактировано: 22.03.2017
Просмотров: 
ID: 16456955
Подкатегория Стройматериалы
Класс Фасадные материалы
Состояние новый
Розміри - 380х200х30
1 шт. - 3 кг.

Декоративна плита (Декоративний бетон, Топ Бетон, Прес-бетон («тиснений бетон»)) являє собою технологію виробництва і формування кольорових бетонних поверхонь з наданням їм вигляду різноманітних натуральних матеріалів (кам'яних, дерев'яних, кір пічної кладки та ін..).
Фасадна плитка використовується для зовнішньої обробки фасадів як житлових багатоповерхових будівель, так і котеджів та виготовляється з високоякісних, екологічних сировин та матеріалів. Володіє високою стійкістю до морозу, ультрафіолетового впливу, зносу і вологи. Захищає і прикрашає зовнішню поверхню будинку! Дозволяє реалізувати найсміливіший архітектурний задум, підкреслити індивідуальність фасаду. Для додання оригінальності інтер'єру може також використовуватися для обробки і всередині приміщень, обробки парканів.
Безліч варіантів і вдало підібрати різноманітне поєднання кольорів з красивим переходом з одного відтінку в інший. Це можуть бути ексклюзивні плити в унікальній кольоровій гамі. У своїй роботі ми використовуємо сучасні технології обробки бетону, зміцнюючі просочення, оригінальне обладнання і екологічно чисті, американські, фарби від фірми GGG.
Хочете, щоб у вас була красива, яскрава, міцна і довговічна плита, звертайтеся !!!
Читать дальше ↓
Добавлено: 22.04.2016
Отредактировано: 22.03.2017
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх