Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Підсвітка фасадів

Цена договорная
г. Львов
Добавлено: 20.09.2016
Просмотров: 
ID: 26141835
Подкатегория Освещение и интерьер
На відміну від повсякденної підсвітки фасадів, метою якої є забезпечення безпеки громадян, новорічне освітлення покликане дарувати радість і святковий настрій!
Центральне місце в оформленні новорічного фасаду займає світловий декор. Саме він перетворює сірі, похмурі стіни, в урочисті та святкові; одягає голі дерева в розкішні вбрання; створює атмосферу чуда.
Наша компанія спеціалізується на світловому оформленні фасадів. Своїм клієнтам ми пропонуємо художні погляди і технічні знання, які допоможуть вам витримати конкуренцію і перетягнуть увагу тисяч клієнтів на свою сторону.
Світлова ілюмінація, як спосіб реклами
Новорічне оформлення фасаду - один з дієвих способів реклами. Кожна людина- чи дорослий чи дитина, прагне до чуда, до казковості. Ось чому людей так приваблюють святкові вогники - вони наближають нас до казки. То чи варто нехтувати цим способом, щоб збільшити потік клієнтів в рази? Його треба використовувати, щоб просунути бренд, товар, послугу!
Новий Рік у вас вдома
Якщо ви власник приватного котеджу, потіште свою сім'ю казковим подарунком - «Святкове прикраса будинку». Для цього достатньо замовити новорічне оформлення фасаду, і казка прийде до вас додому, прикрасивши стіни сотнями вогнів.
Новорічні прикраси: асортимент
Для освітлення фасадів використовуються світлодіодні гірлянди, сітки, бахрома, об'ємні і плоскі фігури, панно і інші світлодіодні вироби.
Бажаючи підкреслити архітектурну родзинку, фахівці задіють фонову підсвітку. Для окремих зон можна застосувати заповнююче освітлення.
При локальному висвітленні світло спрямовується і концентрується безпосередньо на обмежене коло предметів, тим самим виділяючи його.
Контурне підсвічування передбачає виділення контуру фасаду. Результат досягається за допомогою неонових і лінійних світлодіодних стрічок.
Заливне світло передбачає висвітлення фасаду від фундаменту до даху. Для його створення використовуються прожектори різних розмірів і потужностей.
Також існують варіанти точкового, комбінованого оформлення світла. Для новорічної ілюмінації все частіше використовується прикраса за допомогою панно, готовими тематичним фігурами.
замовлення послуги
Плануючи новорічне оформлення фасаду, ми рекомендуємо звертатися до фахівців. У нашій компанії працюють люди, які мають величезний професійний досвід в роботі з висвітлення фасадів.
Швидко і вигідно для вас ми допоможемо скласти малюнок майбутнього освітлення, розрахуємо кошторис (витратні матеріали, послуги працівників), монтаж світлового обладнання та його підключення. Ми гарантуємо точний розрахунок матеріалів, їх закупівлю за оптовими цінами, а значить, фінансову економію для своїх клієнтів.
Читать дальше ↓
Добавлено: 20.09.2016
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх