Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Осень

6 000 грн Смотреть курс
229 $
по курсу 26.15 грн
195 €
по курсу 30.75 грн
г. Днепр (Днепропетровск) Доставка
Нова Пошта
Добавлено: 18.12.2016
Просмотров: 
ID: 29351368
Подкатегория Другие товары
Piano Extremist - музичний символ Революції Гідності в Україні та боротьби за Свободу Людей

Майже три роки, з подій на Майдані, композитор та виконавець, якого назвали PIANO EXTREMIST, грає у жанрі "історична неокласика" по містах України та на Сході, в зоні бойових дій (загалом за 2 роки більше 150 концертів). Краще за слова говорить його музика, яку він грає на своєму електромеханічному піаніно, подарованого йому другом для виступів у АТО.

PIANO EXTREMIST - музичний проект людини, яка активно приймала участь в Українській Революції Гідності проти терористичного режиму корупціонерів та приниження людей. З музикою Піаніста Майдану асоціюється Революція та масові протистояння, під час яких "беркут" та "тітушки" вбили сотні людей за відстоювання права жити у новій країні.

Piano Extremist вперше зіграв на Хрещатику твір Ludovico Einaudi – Nuvole bianche у балаклаві та бронежилеті, набравши 500 000 переглядів на youtube за добу і став музичним символом Майдану.

З часом, коли терористичні угрупування, що фінансуються Росією, почали активні війскові дії на Сході, Піаніст Екстерміст змінив формат вуличних виступів: спочатку грав благодійні концерти у мирних містах, згодом - концерти у підтримку українських військових, добровольців, а також - гра для дітей в дитячих будинках зони АТО.
\\\ 60×35
Читать дальше ↓
Добавлено: 18.12.2016
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
антимоскитная сетка грн.
наверх