Няня,помічник по догляду за дітьми (au pair)

9 000 грн Смотреть курс
343 $
по курсу 26.25 грн
315 €
по курсу 28.53 грн
Хочу в подарок 
г. Львов
Добавлено: 26.01.2016
Отредактировано: 14.04.2017
Просмотров: 
ID: 18799074
Покупайте и продавайте безопасно
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
Пожаловаться на объявление
О безопасных покупках и продажах →
Подкатегория Вакансии
Отрасль Сфера образования
Специальность Няня
Вид работы Работа для студентов
График работы Полный день
Тип занятости Полная занятость
Опыт работы Нет опыта
Требования к соискателю Ви молоді, вільні та шукаєте нових вражень і перспектив? До того ж Ви любите подорожувати? Чудово! Програма «Au Pair» — те, що Вам треба! Au Pair це: *Найпопулярніша програма міжнародного культурного обміну, в котрій бере участь молодь з усього світу. *Найефективніший спосіб вдосконалення іноземної мови, без значних витрат.*12 незабутніх місяців в Європі та безліч нових вражень. *Унікальна можливість з мінімальними витратами побачити світ і знайти нових друзів. *Можливість ознайомитися з культурою обраної країни та національними особливостями її мешканців.*Можливість вступу до іноземного університету після закінчення програми. Вимоги: Базові знання німецької мови (або ж бажання вивчити) Мінімальний вік 18 років, найвищий вік 26 роки Фізичне і психічне здоров’я, витривалість Володіння навиками і задоволення у догляді за дітьми (наприклад робота з молоддю, практика у дитячих закладах, педагогічна практика) Досвід домашньої роботи і бажання допомогати в побуті Готовність до співпраці та інтеграції Самостійність, відповідальність та гнучкість Співпраця не пов’язана з віросповіданням. Перевага надається тим хто не палить. Посвідчення водія не обов’язкове, але бажане в сільській місцевості.
Образование немає значення,головне любити дітей і все що пов'язано з ними
Обязанности Обовязки: Догляд за дітьми, відповідальне і лагідне відношення до дітей, самостійний і активний догляд (наприклад, відводити дітей в дитсадок/школу, грати з дітьми, читати книжки, гуляти, одягати, вмивати, годувати, і т. д.). Виконувати незначну роботу по дому, в основному пов’язану з дітьми, наприклад, допомогти накрити на стіл чи розігріти обід, підтримувати порядок у кімнаті дітей, прибирати дитячі речі.
Условия работы Умови роботи: Au-pair відвідує 2 чи 3 рази на тиждень курси іноземної мови (які оплачує приймаюча сімя) Години зайнятості: максимально 30 годин на тиждень, максимально 5−6 годин на день, робочий час у кожній родині відрізняється та визначається Au-pair контрактом.1−2 на тиждень Babysitting (догляд за дітьми, якщо батьки ввечері не дома) але не у вихідний день Au-pair. Ці години також враховуються у загальний робочий час. Оплачувана відпустка Безплатне проживання і 3-ьох разове харчування Кишенькові гроші щомісяця Проїзд і страховку оплачує сімя.
Звонить исключительно в рабочие дни с 10-17год,пн.-пт.,если вы соответствуете этим требованиям!!!!!!!!!!
Читать дальше ↓
Добавлено: 26.01.2016
Отредактировано: 14.04.2017
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх