Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Новорічні привітання Діда мороза та снігурки в Луцьк

400 грн Смотреть курс
14.98 $
по курсу 26.70 грн
12.66 €
по курсу 31.59 грн
Вся Украина
Добавлено: 03.12.2014
Отредактировано: 29.11.2016
Просмотров: 
ID: 12224260
Подкатегория Организация праздников
Вид Артисты и аниматоры
Скоро Новий рік - найулюбленіше і довгоочікуване дитяче свято.Прийшов час порадувати свою сім'ю і скористатися послугою "Дід Мороз на замовлення 2015».
Ми пропонуємо Вам:
1. Креативний і цікавий сценарій. У нас є своя «фішка» і прорахований план.
2. ДУЖЕ красиві, розшиті вручну, оригінальні костюми. Кожен зроблений в єдиному екземплярі. І ніяких кросівок !!! Образи персонажів витримані на 100% від верхівки і до п'ят. Ваша донька чи синочок чекає на подарунок від Діда Мороза?
Ми з радістю допоможемо здійснитися мрії Вашої дитини - побачити Діда Мороза та Снігуроньку, які завітають до вас у гості. Але не тільки побачити. У сценарій візиту казкових гостей входить коротка розважальна програма, в якій ми разом поводимо хоровод навколо новорічної ялинки з усією сім`єю,почуємо віршик чи пісеньку від дитини. Загадки, пісеньки, віршики, танці з Снігуронькою. Побажання від Діда Мороза на наступній рік та звісно подарунок від Діда Мороза та Снігуроньки.
Ми створимо казкову атмосферу, яка принесе Вам та Вашій дитині багато позитивних емоцій та незабутніх враженнь. Подаруйте кращий подарунок на Новий Рік своєму малятку.
Для того, щоб малюки з нетерпінням чекали приходу Діда Мороза, розкажіть дитині, що Дід Мороз - це добрий чарівник, який дарує подарунки слухняним дітям, перегляньте мультики про Новий рік. Можна написати лист Діду Морозу або намалювати малюнок у дарунок Діду Морозу.
Читать дальше ↓
Добавлено: 03.12.2014
Отредактировано: 29.11.2016
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх