Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Потрібна Ваша допомога!

г. Каменец-Подольский
Добавлено: 08.01.2019
Отредактировано: 18.11.2019
Просмотров: 
ID: 56718759
Подкатегория Прошу помочь
Тип помощи Материальная помощь
Потрібна Ваша допомога
Мрачковській Наталії В'ячеславівні!
Наталія має 45 років, інвалід 1 групи , проживає у м. Кам'янець – Подільський , має 26 років стажу.
Їй було 4 роки, коли виявили цукровий діабет важкої форми(1 тип) і вона отримала 2 групу інвалідності з дитинства. Зараз хвороба дала безліч ускладнень:
Наталя хворіє на вторинну неоваскулярну глаукому, має діабетичну ангіоретинопатію, ускладнену катаракту обох очей, вітрео-макулярний фракційний синдром OS, діабетичну полінейропатію, діабетичну нефропатію, ниркову недостатність, постміокардитичну кардіопатію, хронічний гастрит, діабетичну ангіопатію нижніх та верхніх кінцівок , атеросклероз судин, остеопороз, артроз суглобів і т.і. У 2017р. встановли діагноз : тромбоз артерій нижніх кінцівок. Дороговартісне лікування та проведення 2-х операцій результату,на жаль не принесли , внаслідок чого 16.11.2017р. Наталі ампутували праву ногу (вище коліна) ,було витрачено більше 60 тис. грн.
Зараз вона потребує стороннього догляду. Хворим батькам-пенсіонерам важко її доглядати. Мати також хворіє на цукровий діабет 40 років, має 1 групу інвалідності, нещодавно вийшла з коматозного стану, батько має компресійний перелом хребта, тромбоз сітківки ока. Проте Наталя бореться, воля до життя в неї неймовірна. Але без Вашої допомоги вона не подолає цю біду. Єдина мета Наталі – почати знову ходити та обходити себе самостійно. Для цього потрібно встановити дороговартісний імпортний протез. Вартість такого протезу – від 10000 євро ( протезування в Україні, сама мінімальна сума). Цей протез дасть можливість хоча б спускатись з 5-го поверху та обслуговувати себе. Соціальний протез такої можливості не дає. Це нереальна сума для її сім'ї. Ще потрібні багато коштів на лікування другої ноги, ускладнень діабету та реабілітацію. Кожного місяця ця сім'я витрачає неймовірні суми для лікування ( всі документи та чеки є в наявності). Наталі та її сім я благає Всіх небайдужих відгукнутись на її біду і буде вдячна Всім, хто підтримає її у складну годину!Можливо, комусь буде зручніше передати ліки або тест-полоски. Будь ласка, давайте всі разом допоможемо Наталі стати на ноги! Вона хоче ходити і жити!
моб.: (096) xxx xx xxпоказать(096) 338 71 28 ( Наталя)
Картка Приватбанку 4731 2127 0144 5958.
Читать дальше ↓
Добавлено: 08.01.2019
Отредактировано: 18.11.2019
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Мне интересно только устаревшее объявление. Посмотреть
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх