Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Нужна ваша помощь

г. Каменец-Подольский
Добавлено: 30.12.2018
Отредактировано: 18.11.2019
Просмотров: 
ID: 56511533
Подкатегория Прошу помочь
Тип помощи Материальная помощь
Увага!
Потрібна Ваша допомога Мрачковській Наталії !
Наталія ,44 роки, інвалід 1 групи , проживає у м. Кам'янець – Подільський , має 26 років стажу.
Їй було 4 роки, коли виявили цукровий діабет важкої форми(1 тип) і вона отримала 2 групу інвалідності з дитинства. Зараз хвороба дала безліч ускладнень:
Наталя хворіє на вторинну неоваскулярну глаукому, має діабетичну ангіоретинопатію, катаракту, вітрео-макулярний фракційний синдром OS, діабетичну полінейропатію, діабетичну нефропатію, ниркову
недостатність, постміокардитичну кардіопатію, хронічний гастрит, діабетичну ангіопатію нижніх та верхніх кінцівок , атеросклероз судин, остеопороз, артроз суглобів і т.і. У 2017р. встановли діагноз : тромбоз артерій нижніх кінцівок . Дороговартісне лікування та проведення 2-х операцій у м. Львів результату,на жаль, не принесли , внаслідок чого 16.11.2017р. Наталі ампутували праву ногу (вище коліна) ,було витрачено більше 60 тис. грн.
Зараз вона потребує стороннього догляду. Хворим батькам-пенсіонерам важко її доглядати. Мати також хворіє на цукровий діабет 40 років, має 1 групу інвалідності, нещодавно вийшла з коматозного стану, батько має компресійний перелом хребта, тромбоз сітківки ока. Проте Наталя бореться, воля до життя в неї неймовірна . Але без Вашої допомоги вона не подолає цю біду. Єдина мета Наталі – почати знову ходити та обходити себе самостійно. Для цього потрібно встановити дороговартісний імпортний протез. Вартість такого протезу – від 10000 євро ( протезування в Україні, сама мінімальна сума). Цей протез дасть можливість хоча б спускатись з 5-го поверху та обслуговувати себе. Соціальний протез такої можливості не дає. Це нереальна сума для її сім'ї. Ще потрібні кошти на лікування другої ноги, ускладнень діабету та реабілітацію. Кожного місяця ця сім'я витрачає неймовірні суми для лікування ( всі документи та чеки є в наявності). Наталі та її сім' я благає Всіх небайдужих відгукнутись на її біду і буде вдячна Всім, хто підтримає її у складну годину!Будь ласка, давайте всі разом допоможемо Наталі стати на ноги! Вона хоче ходити і жити!

Картка Приватбанку 4731 2127 0144 5958.
Читать дальше ↓
Добавлено: 30.12.2018
Отредактировано: 18.11.2019
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Мне интересно только устаревшее объявление. Посмотреть
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх