Ваше объявление удалено модератором и находится в Архиве.
Причина удаления: Некорректная цена .
Если у вас остались вопросы вы можете задать их тут: Помощь

!
Объявление устарело

Матеріали та інструменти для манікюру, педикюру, нарощування нігтів

1 грн Смотреть курс
0.04 $
по курсу 26.15 грн
0.03 €
по курсу 30.75 грн
г. Донецк
Добавлено: 13.10.2015
Отредактировано: 03.03.2017
Просмотров: 
ID: 17105347
Подкатегория Промышленное оборудование, станки
Все для манікюру, педикюру, нарощування нігтів, дизайну нігтів! Відвідавши наш магазин, ви знайдете те, що шукали, наприклад: Матеріали та інструменти для манікюру, педикюру, нарощування нігтів та дизайну нігтів в Донецьку. Не впустіть Ваш шанс - скористайтеся послугами нашого магазину «Нігтьового сервісу» і купити потрібні товари або матеріали для манікюру, педикюру, нарощування нігтів гелем, нарощування нігтів акрилом, для дизайну нігтів прямо зараз! Доставка по Донецьку і Макіївці БЕЗКОШТОВНО, суму замовлення від 2000 грн.
У вас є можливість вибрати серед безлічі товарів наприклад таких, як купити матеріали та інструменти для нарощування нігтів у Донецьку серед розділів нашого сайту і будьте впевнені - ви знайдете те, що шукали! Користуючись пошуком в різних розділах сайту «КиТ», Ви гарантовано отримаєте необхідну інформацію по товарам, а так само навчальним курсам ! А так само Ви можете пройти навчання на курси Манікюру і педикюру, курси нарощування нігтів гель, курси нарощування нігтів акрил, відвідати курси нарощування нігтів біо-гель, курси дизайн нігтів та багато інших в Донецьку, а так само придбати матеріали та інструменти для роботи, то Ви потрапили за адресою.
Наша компанія Кіт пропонує вам безліч товарів, включаючи Де Купити Матеріали Та Інструменти Для Манікюру, Педикюру, Нарощування Нігтів в Донецьку, а так само навчання Ви можете вибрати для себе саме ті товари, які вам необхідні, використовуючи список можливих категорій.
Ціни уточнюйте. В наявності є всі матеріали з нарощування нігтів та манікюру і педикюру. Консультації за телефонами. Знижки. Доставка по Донецьку і Макіївці БЕЗКОШТОВНО,НА суму замовлення від 2000 грн.
З повагою адміністрація центр "КиТ"
Чекаємо Вас в нашому компанії «КиТ» в Донецьку.
Читать дальше ↓
Добавлено: 13.10.2015
Отредактировано: 03.03.2017
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
наверх