Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Мастика бутилкаучуковая "ГЕРМАБУТИЛ стыковой 2М-У"

30 грн / кг Смотреть курс
1.15 $
по курсу 26.06 грн
0.94 €
по курсу 32.07 грн
г. Киев Доставка
Служба доставок
Нова Пошта
Добавлено: 24.11.2016
Просмотров: 
ID: 28094513
Подкатегория Стройматериалы
Состояние новый
1. Призначення. Мастика "Гермобутил 2М-У" призначена для проведення зовнішніх робіт з ремонту та влаштування стиків панельних будинків, а також для гідроізоляції бетонних, з/б та кам’яних будівельних конструкцій, ремонту та гідроізоляції стиків оцинкованих дахів. Широко використовується в агротепличному господарстві (ущільнення листового скла в металевих чи дерев’яних рамах). Мастика може використовуватись в різних кліматичних умовах при температурах експлуатації від -30оС до +80оС. Мастика забезпечує надійну гідроізоляцію будівельних конструкцій на протязі 18-20 років (випробування проведені НДІБМВ Держбуду України).
2. Застосування. Мастика може застосовуватись як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. Поверхні, що мають оброблятися, треба очистити від старого покриття, бруду і пилу. Підготовлену поверхню бажано прогрунтувати: 10-15% розчин цієї ж мастики у уайт-спіриті – на бетон чи цеглу, і 10% розчином клея ПВА – на асфальтову стяжку. При укладці скла на метал або дерево (влаштування теплиць) місця з’єднання бажано спочатку зачистити і обезжирити. Мастика наноситься шпателем. Витрата мастики залежить від розмірів порожнин що мають бути ізольовані. При нанесенні на рівну поверхню шар мастики має бути не менш ніж 3 мм. При влаштуванні теплиць витрата мастики становить приблизно 0,4 кг на 1м 2 поверхні теплиці. При необхідності, мастика перед застосуванням розчиняється уайт-спіритом до бажаної густини. Після нанесення та впродовж всього терміну експлуатації мастика повністю не твердіє і зберігає гнучкість.
3.Гарантії виробника. Виробник гарантує якість цієї мастики у відповідності до ТУ У В.2.7-26.8-00294349-135:2005 на термін не менше 5 років з дня застосування мастики.
4.Заходи безпеки. Всі компоненти, з яких виробляється мастика, не високотоксичні. Тім не менше, при роботі з мастикою слід пам’ятати, що: - не варто допускати потрапляння мастики на відкриті поверхні тіла, особливо в очі, дихальні шляхи і т.і.; - при роботі всередині приміщення має працювати приточно-витяжна вентиляція для надійного усунення летучих компонентів; - не слід працювати з мастикою поблизу відкритого пломені, не палити; - зберігати мастику в щільно закритій тарі, в недосяжних для дітей місцях і на відстані від джерел нагріву.
Читать дальше ↓
Добавлено: 24.11.2016
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх