Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Егоїстичний ген

176 грн Доставка
Нова Пошта
Укрпошта
Смотреть курс
6.28 $
по курсу 28.04 грн
5.53 €
по курсу 31.85 грн
г. Харьков Доставка
Нова Пошта
Укрпошта
Добавлено: 06.04.2018
Просмотров: 
ID: 42381566
Подкатегория Книги
Тип книги Книги по саморазвитию
Состояние Новое
ISBN 978-617-12-2523-7
Автор ричард докинз
Издательство клуб семейного досуга
К-во страниц 540
Переплет твердый
Формат 150x220 мм
Язык украинский
Вперше українською

Оновлене ювілейне видання

«Егоїстичний ген» — перша і водночас визначна книжка Річарда Докінза, що досі залишається найвідомішою його працею і навіть через 40 років інтригує та не втрачає своєї актуальності. «Ми є машинами для виживання — самохідними роботами, що сліпо запрограмовані на збереження егоїстичних молекул, відомих як гени», — саме так проголошує автор.

У чому ж полягає «егоїстичність» генів? Чому вчений так безжально висловлюється про людей? Які погляди відстоює? Річард Докінз наполягає на тому, що саме ген, а не особина є одиницею природного добору. Несподівано, чи не так? Але це ще не все. Альтруїзм автор пояснює не підсвідомим намагання зберегти вид, а саме егоїстичністю генів: вони вдаються до найвигіднішої стратегії, щоб залишити у вічності часточку себе.

Більше того, Докінз — той, хто вперше ввів поняття «мем», що є аналогом гена в живому організмі, але не на рівні біології, а на рівні культури. І якщо ми впевнені, що тільки залишивши потомство, продовжимо себе у вічності, то Докінз стверджує, що це геть не так: через кільканадцять поколінь від наших генів і сліду не буде, а от меми, створені нами, справді існуватимуть вічно.

Про автора:
Річард Докінз — британський етолог, еволюційний біолог і відомий популяризатор науки. У 1976 році вийшла друком його книжка «Егоїстичний ген», яка й принесла авторові всесвітнє визнання. ЗМІ часто називають його «ротвейлером Дарвіна» за палке відстоювання теорії природного добору. Докінз входить до сотні найгеніальніших людей, які живуть у наш час на планеті.
Читать дальше ↓
Добавлено: 06.04.2018
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
продать литература на англ языке краматорск, где можно купить художественные книги на арабском, электронная энциклопедия николаева
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх