Это объявление удалено и находится в архиве

!
Объявление устарело

Кладовщик-разнорабочий на склад, менеджер

От 5 500 грн / месяц Смотреть курс
212 $
по курсу 25.95 грн
183 €
по курсу 30.05 грн
г. Львов
Добавлено: 01.08.2016
Отредактировано: 18.10.2016
Просмотров: 
ID: 24945728
Подкатегория Вакансии
Отрасль Сфера хозяйственной деятельности
График работы Полный день
Тип занятости Полная занятость
Опыт работы Нет опыта
Требования к соискателю • чоловік (вік 18 р. — 25 р.); • досвід роботи з людьми (бажано); • уміння працювати в команді; • володіння ПК (на рівні досвідченого користувача); • досвід роботи з графічними редакторами (бажано); • проходження курсів підвищення ефективності продаж вітається.
Образование немає значення
Обязанности Пакувальні та вантажно-розвантажувальні роботи (до 4−5 відправок в день); Керівництво та планування роботи пакувальників, вантажників, водіїв; Підбір товару на складі, підготовка до відвантаження, упаковка товару, оформлення рекламацій; Замовлення товару на склад із виробництва; Робота з існуючими клієнтами та пошук нових; Укладення домовленостей, рахунків, контроль оплат (робота з документами); Постановка планів, заповнення звітів, надання пропозицій по вдосконаленню робочого процесу.
Условия работы робота в офісі та на складі; графік: 9:00 — 18:00 (пн. — пт.); офіційне працевлаштування (посада — регіональний менеджер зі збуту); оплачувана відпустка згідно законодавства своєчасна виплата заробітньої плати; комфортні умови праці; робота в молодому колективі; можливість отримання досвіду роботи з великими компаніями.
Компанія «УХЛ-Маш» (м. Київ) — лідер у сфері виробництва металевих меблів. Вже більше 20 років продукція компанії користується популярністю як в Україні, так і за її межами. «УХЛ-Маш» характеризується стабільністю та постійним ростом обсягів виробництва.

У зв’язку з розширенням західнорегіонального представництва у Львові (вул. Луганська, територія «Львівхолоду») відкрилась вакансія «Менеджер з логістики».
Читать дальше ↓
Добавлено: 01.08.2016
Отредактировано: 18.10.2016
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Комментарии к объявлению
наверх