Вы удалили это объявление из сайта и его нельзя восстановить
!
Объявление устарело

Кофе зернах ТМ Кава зі Львова

47.55 грн Смотреть курс
1.82 $
по курсу 26.15 грн
1.55 €
по курсу 30.75 грн
Вся Украина
Добавлено: 07.04.2015
Отредактировано: 07.08.2017
Просмотров: 
ID: 14074441
Подкатегория Другие продукты питания
сторія кави - це надзвичайно цікава сторінка людського буття, вона налічує багато неперевірених фактів, домислів та легенд про її відкриття.

Історія львівських кав'ярень - це лише маленька частинка великого життя. Кому серед львів'ян не відомий Юрій Кульчицький, який призвичаївшись до кави віденців, спричинив справжній кавовий бум у Львові. Про Львівські кав'ярні XVII - XIX ст. та кав'ярні XX ст. у найстаріших поціновувачів залишилось багато спогадів. Зокрема, відомо, що кава почала свій переможний похід на завоювання львівської публіки із цукерень. У період першої світової війни кав'ярні i ресторації Львова переживали тривожні часи, про що свідчить кав'ярняна хроніка.

Львів'яни й досі згадують, як то було за совітів: тоді каву пили публічно, але в той же час... «приватно». А от кав'ярні за незалежності, були більш відкритими та мали численну кількість постійних відвідувачів. У нашу добу, каву готують на кожному кроці, а от чи зберегла вона свій терпкий історичний присмак, та чим вона відрізняється від кави у східних кав'ярнях, знають лише ті, хто в них побував, та, беззаперечно, Львівський літопис про східні кав'ярні.
Читать дальше ↓
Добавлено: 07.04.2015
Отредактировано: 07.08.2017
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
наверх