10 000 грн Смотреть курс
379 $
по курсу 26.39 грн
336 €
по курсу 29.74 грн
г. Киев
Покупайте и продавайте безопасно
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
Пожаловаться на объявление
О безопасных покупках и продажах →
Рубрика Промышленные товары (общее)
Характеристикою ефективності машини щодо передачі енергії є ККД. Редуктор, як ми знаємо, є такою машиною, так як передає механічну енергію вхідного вала вихідного валу. Редуктори можуть бути як підвищують, так і знижувальними. Як і будь-яка інша машина ККД в редукторах мен ьше 1 або 100% . Це і є основна причина наявності великої кількості зубчастих передач, так як при кожній зубчастої передачі втрачається частина енергії. Ці втрати збільшуються внаслідок неправильної експлуатації, а разом з ними і зменшується ККД. З плином часу доведеться витрачати все більше енергії, вона буде витрачатися на виконання корисної роботи , яку вимагають від редуктора.
Як ми розуміємо значення ККД безпосередньо залежить від технічного стану редуктора. У зв'язку з цим необхідно проводити роботи з налагодження, діагностики, і моніторингу. Так які ж можна робити роботи:
- центрування - для зниження навантаження електродвигуна і усунення вібрації;
- аналіз масла - так як в редукторі використовується велика кількість масла, вкрай важливо стежити за його станом;
- тепловизионная зйомка - для обстеження редуктора з метою виявлення місць нагріву;
- вібромоніторинг й виброаналіза - ведення тренда, контроль за станом машини;
Компанія « Балтех » вже на протязі 19 років на ринку займається саме цими напрямками. І завдяки досвіду і переліку продукції, закриє всі ваші потреби в збільшенні ККД редуктора.
За центрівці можете вибрати для себе центровщік « Квант-ЛМ » власного виробництва або зарубіжні флагманські центровщікі компанії Fixturlaser ( Acoem , Франція ) моделей ECO , EVO, NXA Pro / Ultimate а так само системи вивірки геометрії NXA Geo. Всі лазерні системи затверджені за типом СІ.
Аналіз масла можна робити за допомогою минилаборатории MiniLab 23, MiniLab 53, MiniLab 15 3 ( виробництва Spectrocsi , США ) , виходячи з потреб. Минилаборатории дозволяють проводити аналіз моторних, гідравлічних, трансмісійних, турбінних, компресорних масел. Вимірювані параметри: в'язкість кінематична при 40 С, ОКЧ, ОЩЧ, нітрування, сульфування, зміст сажі, гліколю, води, кількість частинок по ІСО 4406, NAVAIR , NAS , а також елементний аналіз на 32 елемента.
При аналізі масел можна своєчасно зупинити обладнання на ремонт. І зробити необхідні заходи щодо усунення дефектів.
Тепловізори компанії « Балтех » виконані в промисловим корпусі, по характеристикам ідеально підходять для підприємств. Головною особливістю є широкий температурний діапазон від -20С до + 2000С і ПО BALTECH - Expert для проведення докладного аналізу термограмми.
У напрямку вибромониторинга є ряд приладів, які можуть вирішити задачу. Для звичайного віброконтроля підійдуть віброметри: BALTECH VP -3410, VP -3405, VP -3407. Так само підійде віброметр-балансувальник з функцією віброаналізатора BALTECH VP -3470 .
На випадок, якщо вам потрібен повноцінний віброаналізатор, який здатний визначити навіть дефекти зубчастих передач при працюючим редукторі, то вам не обійтися без віброаналізатора CSI 2140 виробництва Emerson (США) .
Маючи такий парк обладнання, підприємству додатково необхідно навчити фахівців в навчальному центрі « Балтех » щодо підвищення ККД. Викладачі навчального центру навчать на курсах ТОР-103 «Вібраційний контроль стану і діагностика», ТОР-104 «Загальна термографія», БП-302 «Практика бережливого виробництва».
Читать дальше ↓
Добавлено: 21.05.2019
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
Узнайте у продавца подробности в Чат RIA.com
Написать в чат Мгновенные сообщения между
покупателем и продавцом
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Детальнее→
наверх