Вы удалили это объявление из сайта и его нельзя восстановить
!
Объявление устарело

Керамический обогреватель UDEN Мощность 700 кВт.

1 562 грн Доставка
Нова Пошта
Мист Экспресс
Добавлено: 04.11.2016
Просмотров: 
ID: 27411351
Подкатегория Обогреватели
Класс Обогреватели
Состояние новый
Тип Инфракрасные обогреватели
Обігрівачі системи UDEN-S - це сучасні, електричні нагрівачі, які обігрівають помешкання шляхом випромінювання інфрачервоних теплих хвиль. Ці хвилі дуже нагадують природнє сонячне випромінювання і нагрівають предмети і стіни що знаходяться в помешканні. Завдяки тепловому обміну між цими предметами нагрівається повітря в кімнаті створюючи при цьому дуже комфортні умови перебування.
Керамічні обігрівачі UDEN-S мають дуже естетичний зовнішній вигляд, вони є різного розміру, дизайну та кольору, що дозволяє не тільки обігріти помешкання але і прикрасити його.
Основною перевагою керамічних обігрівачів є те, що вони дуже економічні. Панелі UDEN-S нагріваються протягом 5 хвилин і вже через 20 хвилин працюють на повну потужність, а після вимикання охолоджуються на протязі 1.5 годин продовжуючи віддівати своє тепло і обігрівати помешкання.
Інфрачервоні нагрівальні панелі UDEN-S управляються за допомогою терморегуляторів, які реагують на температуру повітря в приміщенні. Таким чином підтримується температура окремо в кожній кімнаті, що сприяє додаткової економії і комфорту. Тривалість роботи всієї системи опалення (якщо це основний обігрів) - в середньому не більше 5-7 годин на добу.

Параметри керамічної панелі:

Потужність - 585-682 кВт.
висота - 475 мм
глибина - 35 мм.
длина - 978 мм.

Чаще всего тепловые панели монтируют возле балконных дверей, окон, на местах где раньше стояли батареи.

Благодаря профессиональным менеджерам нашего коллектива вы сможете просчитать и выбрать нужное Вам оплювальне оборудования.

Ждем ваши звонки!!!
Читать дальше ↓
Добавлено: 04.11.2016
Просмотров: 
Мы проверили объявление​
​на отсутствие подозрительных данных. Нашли недостоверную информацию?
О безопасных покупках и продажах →
наверх